1. 1.
    düşünüyorum ben pkk'lı, fetöcü, israil ajanı, dıj güç vs olsaydım akp yi desteklerdim deli gibi onlar için oy toplardım. düşünsene sen kılını kıpırtdatmadan ülke nin aydınları bitiren aç bırakan hakkını çalan bir parti var doldurmuş ülkenin her kurumuna vasıfsız iş bilmez akrabalarını kurumlar gittikçe işlemez hale geliyor, ülkenin geliri yandaşlara dağıtıyor, halk fakirleşiyor, ekonomi çöküyor. oho allahtan daha ne istesin bir türkiye düşmanı ? kılını kıpırdatmadan bir ülke nin, bir milletin yok olmasını izliyor. süper valla.
    10 -4 ... ultiointifada
  2. 2.
    Torpili yoktur.

Aman çalışmamıştır dicektim.
    2 ... aq47
  3. 3.
    şaşıranlara cidden şaşırmak gerekiyor denirse, çok şaşkınlık yaratır mı diye düşündürür.
    1 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    bu sene de gerçekleşen artık sıradan hale gelen şey.
    kpss'de coğrafya branşında türkiye birincisi olan öğretmen adayı, mülakatta 55 puan alarak elenmiş.

adayın kpss sonucu;
    kpss türkiye birincisinin mülakatta elenmesi

adayın sözlü mülakat sonucu ve elenmesi;
    kpss türkiye birincisinin mülakatta elenmesi

ama elenen adayımız endişe etmesin, onun yerine muhakkak badelenmiş bir imam hatipli, yahut saçının tek teli gözükmeyen belediye başkan yardımcısı kızı atanmıştır.

bir gün sonra editi: sözkonusu kpss 1.'si olan öğretmen adayının telefonunda bylock çıkmış. (milli eğitim iddiası)
    şahsın tweetlerine baktım kendisi bir fetöcü. (17/25 öncesi fetöcülerinden)
    hem bylock var, hem fetöcü, elenmesi isabet olmuş.

bu arada bylock kullanan 150 milletvekili hakkında hiçbir işlem yapılmadığını da bu vesile ile hatırlayalım.
    33 -1 ... tengir budun
  5. 5.
    Hala bu devirde kpss ye çalışan var mı ya.

Gördüğünüz üzere çalışmak anlamsızlaştı.

Artık varsa yoksa torpil devri.
    12 -5 ... traveler of secret moments
  6. 6.
    hemende kötülemeye gerek olmayan elemedir.

evet bazıları çok çalışkan adeta inek oluyor ama sözlü mülakata geçtiğinde iki kelimeyi yan yana getirip cümle kuramıyor, panik yapıyor vs. böyle tipler kamu kuruluşlarında iş yapmaya aday olamazlar.
    ha cidden bazılarının hakları yeniyor o ayrı bir olay.
    2 -15 ... sgkli yazar
  7. 7.
    Ne ilk ne de son olarak gözüken adaletsizlik. Bunu yapanda zerre vicdan yoktur yazık insanların hakkına emeğine göz dikenler nasıl rahat uyuyor şaşırtıcı. Evet.
    5 ... oytunkaran
  8. 8.
    (bkz: yeni türkiye)
    5 -1 ... ataturkcu 20
  9. 9.
    Geçmiş olsun fetoyla alakası yoksa sosyal medya hesabından dolayı elenmiştir maalesef. CHP li muhalefetli paylaşımları var.

Memur adayları böyle şeyler paylasmasin ve arkadaş da yargı yoluyla hakkını arar zaten.
    -2 ... sweet but psycho
  10. 10.
    Türbanlılar ve nurculara iş lazım diğerleri kimin umrunda.
    4 -2 ... vexillarius of theodopolis