1. ?.
  müslümanların müslümanlık yapmasıdır.

  ve biz türkiye cumhuriyeti vatandaşları olarak, aklımız ve haysiyetimiz ile müslümanların müslümanlık yapmasına izin verdiğimiz sürece bu devran devam edecektir.

  izin vermeyin. pençelerinizi çıkarın. uyanın!
  5 -4 ... aklidengegorecelibikavramdir
 2. 1.
  (bkz: haliçte yaşayan misimoviçler)
  3 -1 ... beyin bedava
 3. 2.
  hükümetin görevlerinden birisi de bu ve bunun gibi vakaları çözmek işidir, komisyon kurmak işidir, ammaa sonuca ulaşmak işidir..
  3 ... rushknotson
 4. 3.
  örtbas edilmiş bir diğer skandal için bakınız: deniz feneri.
  5 -1 ... kunefe
 5. 4.
  örtbas edilmek istenen şey ne zamandır savcılar tarafından soruşturulup , ilgililer tek tek sorguya çekiliyor , tüm bilgisayarlar incelemeye alınıyor?

  gayet güzel ilgileniliyor mesele ile.

  ama kk dedi ya bir kere hemen çamur atılması gereklidir.
  ... white beard
 6. 5.
  cemaat'in devreye girmesiyle başlamış, biz yapmadık havaları ortalarda kol gezmektedir.
  ... penceremden gir iceri
 7. 6.
  nazi almanyasını anımsatan olaydır:

  nazi rejiminin geniş programında çocuklara rejimi benimsetmek
  ve ideolojiyi aşılamak vardı.
  bu sebeple bütün öğretmenlerin nazi partisine üye olmaları zorunluydu.
  1 ... annabell lee
 8. 7.
  kitlesel tepki göstermeyi bir türlü öğrenemeyip, haksızlıklara karşı mücadele edemediğimiz sürece diğer suçlar skandallar gibi örtbas edilecek olan sınavdır.

  başbakan tek cümle sarf etmez, adalet bakanı ilgilenmez, milli eğitim bakanı öfkelenir, yök, ösym'yi suçlar, ösym başkanı olayı aydınlatıp vazifesini bırakacağını söyler, yargı olaya el koyar, savcılar araştırma yapar, sonra bir bakılır sorular fakir bir öğretmen adayında çıkmış. medyaya lanse edilir, günah keçisi seçilir. asılır, kesilir. onunla bağlantılı iki- üç kişi daha gözaltına alınır, göz boyanır vs vs.

  bu ülke böyle bir ülke. adaletsizliğin yapıldığı, işe şaibe karıştığını görmesine rağmen her şeye kafa sallayan, evet diyen insanlara de ki: susma artık be müslüman susma! *
  4 ... nickimsist
 9. 8.
  göstermelik birkaç adami medya desteği ile ipe çekecekler ösym başkanı ya istifa edecek ya görevden alınacak bir tane de memur bulurlar medyanın önüne atarlar böylece bir skandal daha örtbas edilir. Esas sorumlular yine kalacak.
  2 ... endoplazmikretikulumm
 10. 9.
  beklenen durumdur ve muhtemelen başarıya ulaşılacaktır. cemaatin her şeyden olduğu gibi bundan da sıyrılmasını bilir, canlarım benim.
  5 ... busty girl