bugün

Hadi kpss yi yaptınız bari mülakatı yapmasaydınız. Yok yani hiç değilse kpssyi yapmasalardı...
Mülakat sacmaliginda hakkı yenmiş biri olarak diyorum ki boş iştir. Yuvarlama olacak madem neden onca insanı masrafa sokup ordan oraya yolluyonuz. Mülakat neydi ne içindi ? Sorsanız bilmezler ,bir mülakat ki hedefinden sasmış.madem mülakatta yuvarlama olacak ,ilk iki mülakatta bol keseden puan alıp atanip maaş alanlara neden ses edilmedi? Puanı yüksek olanların suçu neydi ,Neden iki yılda bir düşünce ve eylemler değişiyor ? Anlamak çok zor çook ! Sistem yetmezliginden ölecekler!
(bkz: liyakatla değil mülakatla)
Fetöcülerin zoruna gidendir.
Sen bu puanı alacak kadar kendini yırttın ama yetmez bir de gözlerimizle görelim demenin başka yoludur.
Bu insanlar öbür dünyaya inanıyorsa herkes inanıyor. ben inanmıyorum böyle şeylere pek ama ya varsa diye düzgün yaşıyorum en azından.
“Sınavı bir şekilde geçtiniz amaaaa, biz yine 60-65 alan süperzekalı tanıdıklarımızı alıp sizi g*t gibi bırakacağız” demenin kibarcasına mülakat demişler.
Ya kaldırılsın ya da hakkıyla uygulansın. yine çoğu kişi gibi kpss puanının dalga geçer gibi yuvarlanacağını düşünüyorum. Bir sürü öğretmen bir umut şehir değiştirip mülakatlara gidiyor. Sonuç? Hüsran..
Bol bol akp ve rte yalamalığı yapın. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyin.
günahların partisi ak parti.
kpss torpil saçmalığıdır o mülakat olsa yerinde duramazsın.
Sistemden nefret etme nedenleri VoLume 73737.

Mülakata mı üzülürsün, sınavı geçtikten sonra mülakat tarihi için bir buçuk yıl beklettiklerine mi üzülürsün, sınav yapacağız dedikten 6 ay sonra vazgeçiyoruz sınavı iptal ettik dediklerine mi üzülürsün.

Nerden tutsan elinde kalıyor.
sen 80 puan al mülakatta elen 65 puanlı akepeli mülakattan geçip memur olsun hadi öteki dünya yok allah hesap soramıycak sizden de bizim elimiz niye armut topluyo.
vallahi bu ulkede birilerine terorist cok kolay soyleniyor. ama oteki kalmanin adi terorist olmus. ne ekmek var ne kariyer. bu ülke coktan bitmis.
bir yerde mulakat varsa orda mutlaka torpil,adam kayırma, hamil-i kart yakınımdır olayı da vardır. yani mulakat esittir kadrolasma.
efsane iktidar a.k partinin çıkarmış olduğu zırva.

adam sınava giriyor derece yapıyor ama mülakatta eleniyor. hakkıyla aldığı puanı faşist sempatizan ve a.k olmadığı için (p)hiç ediliyor.

bu kadar kul hakkı nasıl ödenir.