1. 1.
  Bugün ve dünkü kpss sınavında kız öğrencilere yaşatılan dinsel faşizmdir. ve dinsel faşizm ayak sesleridir.

  Kapı girişinde paravan toka denilen 2 cm lik tel tokaların bile başlarından çıkarılması istenilmiştir.

  ''sınavda saçlarımız öne düşücek kitapçığı okumamız zorlaşacak'' itirazları da işe yaramamıştır nitekim türbanlılar

  sınava rahatlıkla girmiştir ,bir nevi ''siz de türban takın sınavda saçlarınız öne düşmeyerek rahat edin '' mesajının

  yanı sıra ''bakın yıllardır kapılarda türbanı böyle çıkardınız şimdi sizin kafanızdan bir şeyler alalımda ne demek olduğunu

  anlayın şıllıklar'' mesajıda topluca tüm türkiye'de verilmiştir.

  halbuki o türbanın altında bırakın kopyayı lcd tv bile sokma imkanı varken başı açık kızlara yapılan bu zulm tamamen

  dinsel faşizm'in ayak sesleridir.

  asıl hırsızlar akp gücüyle ankara'da kurumun başında otururken hala o pis zihniyeti savunmaya devam edelim aferim size.

  not: 2. sırada namusa kadar dile uzatabilen canlı; eğer kopya çekimi esnasında bir araba kullanılmış olsaydı bütün sınava gelenlere araba ile
  gelmeyin diye yasak mı konulacaktı ? bahane üretmeyin zamanınızı yaşayın tadını çıkarın birbrinize yalakalığın zevkini sürün akıl ve mantık kazanacaktır eninde sonunda !
  ha eğer bir türbanlı kopya çekerken yakalanırsa senin o mantığına göre türbanda tamamen sınavlarda yasaklanacak o zaman anlaştık mı mr şakirt ?
  47 -24 ... smyrnai
 2. 2.
  Size sadece "acıyorum".

  Size gore olay bu degil mı? Sizin zamaniniz, bizim zamanımız... 2 gün önce osymye kopya skandalları diye eleştirenler simdi önlemler alınınca "türbanlılar neden soyulup aranmıyor" diye ağlıyor. Size gore olay bu degil mı? O kadar küçüksunuz ki... O kadar aşağılık... Bu zihniyete sahip herkesten tiksinir oldum artık.

  Şehit haberlerinde birlik beraberlik nidaları atan "basmilliyetci, Atatürkçü, uygar gençlik" basından tel tokasi cikarttirildi diye başörtülülere saldırıyor. Ve direk bölüyor ülkeyi, "siz, biz" diye...

  Donekligin, kendiyle celismenin, ictenpazarlikliligin son noktası...
  6 -26 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
 3. 3.
  O değil de şu şişesinin kapağıyla sınava sokmuyorlar arkadaşım.

  Ee eğer bu kadar dikkat ediyorsan sınava ve olaya kopya gözüyle bakacak olursak türban da dışarda kalmalı sınavda değil diyeceğim. Madem o kadar dikkat ediyorsun bu da olmalı. Şişe kapağı ya şişe kapağı !
  Bu konuda herkes eşit sayılmalı. Eşit sayıyorsak ve sen tel tokaya hatta su şisesi kapağına bile hayır diyorsan türbanada hayır diyeceksin.
  Şöyle birşey varki türbanlı insan kopya çekmez diye birşey yok. Hadi çekmez diyelim hiç olmayacak ama; hiç türban takmayan ve kopya çekmek isteyen kişi o gün türban takabilir ve kopyanın canına okuyabilir...
  ... mordecai
 4. 4.
  saçmalığın daniskasıdır efendim. o türbanı tutturmak için bile kaç tane tel toka kullanılıyor. eskiden türbansızlara ayrıcalık yapılıyordu belki, şimdi de bariz bir şekilde türbanlılara yapılıyor.
  ortası yok mu bu işin yav?

  edit: bir yazarımız türbanı tutturmak için toka kullanılmıyor diye mesaj atmış. türban takanların çoğu saçlarını tokayla tutturuyor efendim tuvalette üsteki örtüyü çıkartıp alttaki zımbırtı kaymasın diye bile toka kullananlara rastladım elbette zorunlu demiyorum ama böyle de şeyler gördüm, yanlışım varsa affola.
  9 -5 ... cynthia witthoft
 5. 5.
  dindar olmamış gençleri de dindarlaştırma çabalarıdır. Türban takarsan bu ülkede tutunursun, eğer takmıcam diyosan sana kopya falan yok süründür.
  6 -1 ... harlem zencisi
 6. 6.
  peruk serbest türban yasakken ses çıkarmayanların kpss sınavında tel toka yasak türban serbest olduğunda da susmaları gerekmektedir.
  6 -8 ... serkann
 7. 7.
  (bkz: kpss sınavı)
  5 ... saks mavisi
 8. 8.
  türbanlı olanlarda cihaz varsa ne olacak. saçını açıp tek tek bakmıyorlarkı herkesin.
  3 ... gizemlipesimist
 9. 9.
  Türban allah emri toka değil. Bundan ötürü.
  2 -5 ... mazlumu getirin bana
 10. 10.
  --spoiler--
  halbuki o türbanın altında bırakın kopyayı lcd tv bile sokma imkanı varken

  --spoiler--
  Türbanın* altına LCD saklamakta ilginçmiş. Ben senin gömleğinin, külotunun altında lcd olmadığını nereden bileyim o zaman? Biraz usturuplu, biraz insaflı düşünmek lazım.
  2 -6 ... satanist kesen kedi