1. 1.
  Müthiş bir Umut dükkanıdır.
  Çok sağlam Umut satarlar ki sınavın detaylarını bilmeyen biri için 40 soruda 20 net yapıp 80+ alabilme ihtimali bu tanıtımı mantıklı sanmanıza ortam hazırlar.
  Gel gelelim bu kurumların size verebileceklerine;
  Öncelikle korkutmadan başlarlar ve ilk 2 ay maliye mıhasebe gibi derslerde en soru çıkan başlangıç kısımlarını iyi bir temele oturturlar ki bu sayede daha 2 aylıkken denemelerde 20 netin 7-8 tanesini yapabildiğinizi görüp umudunuz nirvana yapar.
  Daha sonra derslerin artmasıyla birlikte sizi hocaların anlattıklarının yeterli olmadığına ve ekstra ev ödevi yapmanız gerektiğinine ikna ederler.
  Daha sonrası biten konuları etüt yapmaları sürekli soru çözümü falan derken ciddi ciddi bir şeyler yapabileceğinizi gösterirler.
  Ama hiç bir zaman bahsedilmeyen esas durum şu ki sizin gibi 150 bin kişinin bu yıl mezun olacağı ve geçmiş yıllardan yerleşemeyenlerin sizin rakibiniz olacağıdır.
  Ayrıca 1500-2000 gelir uzmanlığı kadrosu dışında anca 300-500 kadro açılacağı ve gerçekten üst düzey donanımlı adamların burada değerlendirileceğidir.
  Yani çok iyi bile olsanız şansınız %1 i geçmiyor ama o dersaneye gidersiniz kendinizi kesin memur olacağım diye görüyorsunuz.
  1 -1 ... hakan yavas