bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kesinlikle kopya çekilebilir bir sınav olmuştur . çekilmiş midir ? büyük ihtimalle ama genele yaygın bi şebeke şeklinde olduysa bu sınav anında olmuştur.
  kopya çekenler temel anlamda bunu zaten para ile sağlamışlardır.
  eğer çekenler cemaatten ise mutlaka üstü kapatılacaktır o nedenle ne desek boş.
  ayrıca genel olarak sınava girenlerin profili olarak son derece müstehak görünen bi sınavdır . öyleki sözlükte bile görüyoruz sınav değişmeli filan diyenler vs oysa mesele böyle bir sınavın varlığının saçma oluşudur. gelgörki böyle bir talepte bulunacak gençlik bir yana kopya olsada sınavım iyi geçtiyse önemli değil diyen bir kitle bile mevcuttur.
  en önemlisi kopya o bahsedilen kaynaklarla varlığı ispat edilemez çünkü sınavdan çıkanlar bunları oluşturuyor nitekim kpds de bile böyle yapılmış aynı gün akşamı sorular dilforum sitesinde tartışılmıştır.
  eğer bu sınav devam edecekse muhakkaki irili ufaklı kopya organizasyonları mutlaka olucaktır. öyle içeriye toka almamalar kalem silgi dağıtıp hacdan gelmiş misali şeker yutturanlar kopya olmayacağını yutturamazlar.

  en büyük suçlu birşeye karşı çıkmayı bile hak perspektifinde değil siyasi mantıkla yapan hakkını sadece çıkarına denk gelirse savunan gençliktir. öteki türlü zaten kötü niyetli insanlar zaten olacaktır insanların niyetini engelleyebilir misiniz? mesele hakkını ne olursa savunacak ve sistemin içinde sistemi işlemez hale getirip durdurabilecek bir nesil birilerini temsil etme adına değil adaleti sağlamak için.
  3 ... aberna
 2. 2.
  kopya çekilmiştir ve birsürü insanın hakkına girilmiştir hesap günü kesinlikle bunun altından kalkamayacaklar.
  ... neleda