bugün

Koç holding Arçelik fabrikalarında üretimi durdurup solunum cihazı üretimine başlamış,Ford Otosan maske üretmeye baslamis,Divan otelleri sağlık çalışanlarına acilmis.Ayni özveriyi ballı ihaleler il zengin olan diğer işadamlarından da bekliyoruz.
Kötü zamanda destek olanları, iyi zamanda unutmamak lazım.
görsel
Yalı çocuğu diye eleştirenlerin de elini taşın altına sokmasını bekliyoruz. özellikle yandaş ihale zengini işadamı mutehait lerin.
Koç grubu zor zamanlarda hep sorumluluk almıştır.

Tebrikler...
kaynak? koclarin para gelmeyecek hicbir yere tek kurus odedigini ben ne gordum ne duydum, sabancilarin yaptirip devlete hibe ettigi bir suru yurt falan var...

maalesef ataturkculer en cok yalan uyduran soytari surusu... cinden gelen kitlerin parasini ataturkun odemesi kadar gercektir...
kapitalistler gene insanların zararına çalışıyor görüyorsunuz. Demek siz üretimi durdurup solunum cihazı üretirsiniz ha ? Ne kötüsünüz siz pis kapitalistler!
aynısını "vakıf" olan yani hizmet organizasyonu olan "bazı" yerlerden de beklerdik. ama onlar doğrudan kilit vurup, 5 yıldızlı olan yurtlarına kimseyi sokturmuyorlar!
yaz koçlar karşılıksız solunum cihazi üretiyor, çinden gelen kitlerin parasını atatürk ödedi.
Atalar ne güzel demiş kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.
Adamlık nedir, bilinç nedir, sosyal sorumluluk nedir, taşın altına elini koymak nedir, ahanda cevabı olan savaştır.
Vatanseverlik budur eyyy romalılar!
Aklınızda olsun, bunları unutmayın!

Maskenin kutusunu 250 tl' den, lastik eldivenini anasının nikahına satan zerzevatları da unutmayın!
Kolonyasına, cristian dior fiyatı koyan hainleri de yazın bi kenara...
koc reklami yapanlar sozluge para odesin bence...

hastanelerinde fakire fukaraya bedava bakacaklarmiymis onu anlatin.

1 liraya urettikleri seyi firsat bu firsat diye bes liraya cakacaklarsa beni ilgilendirmeyen konu, hayir diye satmayin bunu, fenerliler baya heyecenlanmis anladigim kadariyla bana saydirip duruyolar ali koc yarin verdigi parayi faiziyle geri istediginde sizin takim naapicak onu dusunun bence...

bu arada ozelden bana saydiran bi salak var herif cumhuriyeti vehbi kocun kurdugunu falan saniyor. yaw he he...
Helal olsun.
Haybeye giriştikleri savaştır.

Bir şey yapmasalar "bak bir şey yapmıyorlar", bir şey yapmaya kalksalar "maksatları vurgun yapmak".

Velhasıl ne yapsalar bu yobaz sürüsü laf eder. Koç reklamıymış! Dur ben sana koç reklamının kralını yapayım:

Eski bir Koç çalışanı ama aynı zamanda tahmin edemeyeceğiniz kadar çok firmayla iş yapmış biri olarak diyorum ki sabancılar dahil türkiye'de hiçbir kuruluş koç ciddiyeti ve profesyonelliği ile yönetilmiyor.

işte tank rezaleti de bu gerçeğin sayısız ispatından biri. Yobazların koç yönetim standartlarını yakalaması için daha kırk fırın ekmek yemesi lazım.
ulan daha düne kadar "gezicilere divan otelini açan koç nerede" diye algı yapıyordu bazı pelikan piçleri, şimdi adam her türlü imkanıyla virüs mücadelesine katkıda bulunuyor, yine eleştiriyorlar.

bak, siz gidersiniz ama koç kalır bu ülkede. bunu unutmayın...

not: altay tankı işini koç'tan alıp, yandaş ethem sancak'a verdiniz. tank yalan oldu. oysa koç yapmaya devam etseydi şimdi altay tanklarımız idlip'teydi.

neyse, koç grubu destek veriyor, yerli tankı üretecek olan ethem sancak'ın yeğeni de covid-19 testi almış, arkadaşlarıyla oyun oynuyor.
(bkz: corona virüs test kitleriyle oyun oynayan akpliler)
Helal olsun adamlara gerçekten.

Yalı çocuğunun fenerbahçe ye bir faydası olmadı ama insanlığa faydası olacak belli ki tebrik ediyoruz kendisini.
tebrikler koç a.

ülke bir darboğazdan geçiyor

acaba bana ne iş düşüyor

diyemeyen dincilerde var

daha dün

kurt bulanık havayı sever

nasolsa millet canının derdine düşmüş

ayıkan olmaz hesabı

pat diye

ne derdime derman olacak bilinmez

kanal ihalesini patlatmadı mı ?

akabeli olup da bir icraat gösteren var mı ?

mesela medipol gurubu, acıbadem gurubu ne yaptı ?

efenim ????????

bakan müjdeledi alektürüğe 3 ay sonra zam yapacağız

işte dincinin aklına gelen de bu.
Güzel hareket. Bu zamanda kimse beyaz eşya araba almaz ama maske satın alır.
Clk nasil savasiyor acaba. Gerci onlar da ihaleler ile savasiyordur simdi.
Kimileri devlet bir tek koçlara destek verdi sanıyor.

Bir kere şu destek işini açalım. Devlet koçlara para filan vermedi. Ballı ihale de vermedi. Gümrük birliği yokken, memlekette üretilmeyen bir şeyi ürettikleri zaman rakip ithal ürünlerin gümrük vergisini yükseltti. Hemen hemen her gelişmekte olan devletin aldığı bir tedbirdir ve bir tek koçlara verilen bir destek değildir.

Evet, devlet desteğiyle burjuva sınıfı oluşturulmaya çalışıldı. Aynen akp'nin yaptığı gibi. Çin, kore ve Japonya'nın, doğrudan para desteği de olmak üzere, kralını yaptığı gibi...

iyi de destek alan kaç kuruluş koç kadar başarılı olabildi? Hemen hemen hiç. Sebep? Türk patronu Türk futbolcusuna benzer. Biraz para kazandı mı küçük dağları ben yarattım havalarına girer. Kendisini o noktaya getiren metotlarda değişiklik yapmadan devam edebileceğini sanır. Çok bilir. Gözlerinde alt tarafı maaşlı birer eleman olan profesyonellere değer vermez. Bu sebeple de bir bok olamaz. Koçlar farklıdır..

işte şunca iktidar geldi gitti, nice anlı şanlı iktidar zenginleri yok oldu. Koçlar ise daima ayakta. Bu başarıyı "yahudi desteği" gibi eblehçe komplo teorileriyle açıklamaya çalışanlar asla ve kat'a bu derecede başarılı kuruluşlar kuramayacaklar. Başarı bok atmakla değil, örnek almakla, kendindeki zafiyetleri doğru teşhis etmekle elde edilir.
Takdir edilecek davranıştır.Her nekadar aktroller ve galatasaraylilar'in zoruna gitsede.