bugün

Dünyaya yön verirler haritaları yırtar tekrar harita çizerler diğer 11 burç onlar için anca beton taşır.

Dünya tarihine damga vurmuş kralların kraliçelerin burcudur.
Mizaç vechinden aslanlara pek benzerler. Tek sıkıntıları o egolarını aslan burcu gibi taşıyamamaları.

Edit: bi de aşık atmaya çalışmıyorlar mı, yerim lan.
(bkz: barnum etkisi)
Tamam tamam aslancıklar 10 burç beton taşır siz betona şekil verirsiniz o kadar farkınız olsun.
Yav sadece göz çapkınıyız.
Kafamız sizinle aynı dalga boyunda faaliyet göstermediği için saf mı manyak mı sorusu duyulur arada
Şunu hangi koç sikti amk. Gelip bu başlığa ağlıyor.
benim burcum diye demiyorum en narsist burçtur.
Tanıştığım koç burcu insan evlatlarının %90 ına küfrettim. Evet istisnalar vardı lakin daha narsist, daha kibirli ama bir o kadar da ezik olan burç sahibi görmedim.

Bir taneyle yargılama diyeceksiniz( yaklaşık 40 kişiden bahsediyorum) , bir tanesini hepsine mâl etme diyeceksiniz iyilikleri de kendilerinin olsun benden ırak Allaha yakın olsunlar.
ben şu burç şöyle bu burç böyle demenin saçma olduğunu düşünüyorum, çünkü olayın içinde yok ay burcu yok evler yok haritadaki gezegen konumları derken binbir türlü olay var. Ama ben yine de koç burçları hakkındaki çıkarımımı paylaşmak istiyorum burada.

Koç burcu insanlarının büyük bir çoğunluğu aşağılık kompleksinden nasibini almış kişiler, kadınında da erkeğinde de herhangi bir istisnaya rastlamadım. A diyorsun, neden a diyormuşum da bu kırıcıymış da ben a demekle b demek istemişim de, bu kabul edilemezmiş de.. yazık günah siz nasıl böyle yaşayabiliyorsunuz?

Ayrıca neden herkes dünya üzerindeki tüm kral ve kraliçelerin burçlarının koç olduğunu düşünüyor burada anlamadım? Her burçtan insan her türlü alanda kendisini ifade etmiş, ediyorlar. insanlara burçlarına göre kral-kraliçe deyip kimsenin egosuna hava basmaya gerek yok zannımca.
“Hala burçlara inananlar var mı yhaa?!!” Diyen toplulukla yüz göz olmadan niyet ettim fikirlerimi beyan etmeye.

Tutkulu, sanata ve el işlerine eğimli insanlar olduklarını düşünüyorum artık. En büyük sorunları yarım bırakmak. Her Şeyden biraz. Lanet olası bir şeyin de sonunu gör be, başlarken atıp tutuyordun. Neyse bu aşağılamadan sonra şunu da eklemek isterim, erkeklerini bilmem ama kadınları “aslan” sever gibime geliyor.
Kezo çok haklı tespitlerde bulunmuş çok doru.
Ben iyi anlaşıyorum bunlarla da işte sonu hep bi b*ka sarıyor nasıl oluyorsa!
bu burcun erkekleri çok kıskanılıyor. Sevdi mi tam sever. Bir tanesi sırf bindiğim otobüse binmek için baya uzun bir mesafe koşmuştu. Otobüse bindiğinde şıpır şıpır ter akıyordu. Yanıma gelip " hâlâ peşinden koşturuyorsun." Deyince etrafımızdaki insanlar baya gülmüştü, ben de utanmıştım baya. Hey gidi günler. Güzel sever. Özletir kendini. Keşke başkalarının aklına uymasa. Çok çabuk gaza gelir. Siniri saman alevi gibi olur. Küs kalmaz. Neyse, bu kadar yeter.
En asil duyguların insanıdır. Asil kadınlardan hoşlanır.
Bu sebepten kezbanların nefretini kazanır.
burcu isimli kıza iltifat sözü.
görsel
güncel Önemli Başlıklar