bugün

http://www.mynet.com/habe...rosunda-intihar-2650398-1

seferler durmuş. videosu falanda var. en son geçtiğimiz haftada taksim metrosunda da bir intihar vakası olmuştu. bu aralar ne oluyor anlamıyorum.
Kadinin aklina seytan girmis bence.
Icinden sunun onune atlasam nolur acaba diyip atlamis gibi bir hali var. Yoksa intihar etmek isteyen insan metronun sesini duyar duymaz kendini raylara atar bence.
bazı gerizekalıların şov yaptığını iddia ettiği kadındır. muhtemelen kendinde değildi bunu yaparken ve belki çözülemeyecek bir derdi vardı, yine de bu dünya erkenden veda edilecek bir yer değil. oradan kurtulabileceğini sanmıyorum, yazık oldu.

zöge: eksilemen gerzekliğini örtbas etmiyor aslan.
Akp zamanında olmuştur. Allah rahmet eylesin.
olaydan önce doktora gittiği ve elindeki tahliller nedeniyle atlayabileceği öne sürülmüş olan nihayet isimli 41 yaşındaki 2 çocuk annesi kadındır.

allah rahmet eylesin...
Bir insan elinde poşetlerle neden intihar eder ya. intihar edecek kişi poşetlerle çantalarla neden dolaşır. bilemiyoruz nasıl bir derdi vardı, psikolojik sıkıntıları mı vardı, ani aldığı bir haber mi onu bu yola itti bilemiyoruz. Geride sevdiklerini bıraktı birilerinin annesi, birilerinin eşi, birilerinin kardeşi ve çocuğuydu.

Allah rahmet eylesin, sevdiklerine sabır versin.
insan kolunda çanta ile intihar eder mi dediğimiz olaydır, belli ki metro gelirken ayağı kaymış düşmüş aracın önüne, zaten sarı çizginin üstünde duruyor, metroya bir an önce bineyim derken boş bulunup ayağı kaymıştır. gerçekten intihar güdüsü olsa, çantayı filan kolundan atardı yere... benim görüşüm budur.
Yok kolunda çanta varmış yok ayağı kaymış ne alakası bildiğin vrak diye sıçrıyor kadın.
Çantalarını bıraksaydı şüphelenip müdahale edenler olabilirdi.
Herkeste bomba korkusu var malum.
Etrafa bakıyor. Durduracak birinin olmadığından emin olunca atlıyor.
Cesurca gitmiş ölüme. Hayran olmamak elde değil.
aşırı soğuk kanlı. gözünü bile kırpmadı. vay arkadaş. insan şaşıp kalıyor. nasıl bir sıkıntı ki bu. çok acayip bir şey olmalı. çaresizlik. allah yardımcıları olsun böyle insanların.