bugün

bazılarınızın başlığı görünce burun kıvırdığını tahmin edebiliyorum. o burnunuzu sikerim aklınız başınıza gelir; bunu en başta saygıyla arz etmek isterim.

aga acı bi şey. öyle ki gugıl reyize "koyun boku" yazdığınızda devamında direk "koyun boku gibi sıçmak" ifadesiyle karşılaşıyorsunuz.

koyun boku gibi sıçmak, hiç şüphesiz ilkel çağlardan beri insan oğlunun yaşadığı bi hadise. böyle durumlarda bazılarına beslenme alışkanlığını değiştirmesini öneriyoruz. bazılarına ise "aynen devam" deyip geçiyoruz. neden? çünkü öyle tipler geliyo ki adam bi ömür koyun boku gibi sıçmak istiyor. çok memnun bu durumdan. daha naif, daha şekilli, daha tarz olduğunu söylüyorlar. ne tip manyaklar var aklın almaz amk! biz tıp camiasının yılmaz neferleri de vatandaş için varız tabi. tıp camiası dediysem doktor falan değilim. profesyonel olarak narkoz kullanıyorum, ara ara gidip narkoz çekiyorum kafayı topluyorum. teyzolum (teyzemin oğlunun kısaltılmış şekilde yazılışı; ben buldum) narkoz teknisyeni. koyun boku evet. böyle boncuk boncuk falan.
güncel Önemli Başlıklar