1. 1.
  (bkz: sana kırmızı çok yakışıyor)
  ... sweetmandarine
 2. 2.
  Yakışmaz. Koyu tenli kadına siyah elbise yakışır. Kırmızı elbise, beyaz tenli kadında şahane durur..
  ... magicovento
 3. 3.
  Görmemiz lazım. Ama bence bordo yakışır.
  2 -1 ... hypnotic poison
 4. 4.
  Kadını elbiseli ve elbisesiz görmemiz lazım.
  ... ultraviyole
 5. 5.
  sen kendine yakıştırıyorsan giy gitsin. ellere nesi?
  -1 ... milimlik
 6. 6.
  Beyaz en çok yakışir ama bazı mavi tonları ve kırmızı da kesinlikle yakışır. Mürdüm , bordo, nar çiçeği ve mor da yakışır.
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 7. 7.
  Elbisenin modeline göre değişebilir. Çok mini ve dar ise eskort gibi görünme ihtimalin yüksektir. Ancak mini ama bol ise biraz daha sevimli durur. Uzun balık modelse lise mezuniyeti gibi görünebilir. Uzun ve genişse görümce gibi görünür. Tek çıkar yolu midi boy göğüs dekolteli cart kırmızıdır, altına da ten rengi bir stiletto makbuldür. Bunun dışında bir elbiseyae giyme anacım esmerlerin de derdi büyük valla.
  -3 ... mulan
 8. 8.
  Koyu tenli kadınların* kırmızı elbise giymeleri güzelliklerini %500 artırır.
  Mesela salma hayek kırmızı giyse erkeklerin %90ı ilahe diye tapar.
  1 ... gamarcoba
 9. 9.
  Yakışır. Yeterki teninizin alt tonuna yakışacak olan bir kırmızı seçin. Örneğin soğuk tonda bir kırmızı elbise ya da sıcak tonlarda bir kırmızı elbise olabilir. Bunun yanında kırmızının belki de daha koyu tonları teninizi daha güzel gösterebilir ya da tam tersi. Kısacası her işin bir matematiği vardır. Bunu keşfettikten sonra her rengi kendinize yakıştırabilirsiniz.

  Edit: kırmızı tek başına sıcak bir renk değildir. Örneğin kırmızı ruj seçerken eğer soğuk cilt alt tonuna sahipseniz, mavi alt tonu olan kırmızı rujları seçmelisiniz. Eğer sıcak cilt alt tonuna sahip biriyseniz, turuncu alt tonu olanları seçmelisiniz. Bu durum tüm renkler için geçerlidir.
  ... git schopenhauer oku gel
 10. 10.
  cevabı kırmızının tonuna göre değişecek soru. alizarin kırmızısı var, karmen kırmızısı var, scartlet'i var, vermilion'u var, falu'su var. var da var.
  -2 ... murebbeyemeyenmurebbiye