bugün

koyu akp li olarak doğru bulduğum tespit. ama kardeşim siz yıllardır bu memlekette bizleri aşağılamadımızmı. birde iÇinizde o kadar at gözlüğü takmış kişiler varki aşağılamadan da konuşulmuyor. anladığınız dil yani.
savundukları yargıları tartışmasız doğru kabul ettiklerinden itirazı kaldıramamaları sebebiyle oluşan tatsız durum.
aşağılamadan konuşamaması mı yoksa konuşamaması mı? diye düşündüren başlık.
''siz yıllardır bizi aşağıladınız, şimdi sıra bizde'' gibi sakat bir anlayışla savunulan hede. emin olun 28 şubat döneminde, türbanlıların okullara alınmadığı dönemlerde bile halk bu kadar keskin çizgilerle ayrışmamıştı. tahammülsüzlük son 10 küsür senede tavan yaptı. hepimiz bu tahammülsüzlükten nasibimizi aldık.
ak partililere hakaret etmek için başlık açıp, yazdığı entryde sövüp "akp liler de çok hede hödö yeaa" diyen kişiye nasıl anlatılır, bu yaptığı saçmalık? ben işin içinden çıkamadım, bilemedim,
edit; editlemiş yazar arkadaşımız, bir istanbul beyefendisi gibi entry yazmış maşallah, demek ki ak partililerden öğreneceğiniz çok şey var hala *
cidden on numara bir tespit bu. istisnasını pek görmedim. istisnasını gördüğüm kişiler de gariptir ki koyu akp'li olanlar değil, akp'den de koyu muhafazakar olanlar. kendilerini dinlerine ve imanlarına had safhada vermiş ama aynı zamanda da had safhada okuyup hem bu dünya hem de öte dünya hakkında gönlünü ve beynini yoranlar. bunlara da ne yazık ki genç kesimde rastlayamıyorum. bunlar mevlana hamurundan gelenler. lafta değil ama.
chpli solcu ip.li tgblilerin ve gezi parkı anarşistlerinin küfür etmeden konuşamaması karşısında önemsiz kalan bir husustur. oysa aşağılamak hor görmek makarnacı bilmem ne diye küçümsemek, hep o zevatın işidir.
koyu chplilerle onları kardeş kılan ortak noktalarıdır. (bkz: durun siz kardeşsiniz)
"Egitimli bir zihnin isareti, katilmadigi fikrede kafa yorabilmektir." -Aristo
meselesi akp'den çok "koyu" olmaktır. koyu sol, koyu sağ. hatta daha ağırıyla bile karşılaşırsınız her yönden.
ha kişisel görüşüm, biraz dolu olan hiçbi insan koyu olamaz zaten de, işte.
(bkz: cinsini siktiğim cinsine çeker)
kıçımla güldüğüm söylem koyu solcular, koyu ülkücüler, koyu bdpliler çok nazik insanlar değil mi

Saçma saçma entry girmeyin.
Hadi ya denilesi başlık. Gülünür buna. O zaman insan sormaz mı sen hiç sözlükteki başlıkları gîrileri takip etmiyor musun diye? Hüloğ diye bağıran bayanı günlerdir siz aşağılamıyor musunuz? Koyun, kömürcüler, makarnacı, faşist, ninja diye siz yaftalamadınız mı? Bak araştır kafana göre 10 yazar seç 5' i o partiden 5'i diğer partiden son bir ay içerisinde yazdıklarına bak sonra tekrar görüşelim. Önyargı kötüdür. Bana atom parçalatma.
iki saniye sonra sizi vatan haini ilan eder, ayranını yudumlamaya devam eder. Siz de sinirlendiğiniz ile kalırsınız. Ustelerseniz de gider sinsi sinsi fetöcü diye adınızı yayar.

Raid sinek kovar ile dolaşmanız tavsiye edilir.
anlayacağınız tüm partiler şunu diyor fakirlere
sen bizi seç tamam seçersem ne olacak seçilecekler sen para ver ben sana her şeyi yapayım

anlayacağınız o fakirlerin hepsinin sırtında seçim günü bir günlüğüne el üstünde tutuluyor koca ülke bu.
sizlerin gözünde ben bir çomarım makarna kafayım kömürcüyüm hatta hatta cahilim lafta benden yanasın ama her türlü aşağılama sende her türlü teori sende hatta hatta en akıllı sensin benim paramı alıp bana hizmet yapacak kadarda akıllı olduğunu sanıyorsun ama o fakir adam elini cebine atıp kdv ötv vergi vermese koca ülke batmak üzere öylemi bir canımız kalmıştı almadığınız sağ olun seçimler olmadan onuda aldınız.
iktidar kalırsa ekonomi ile vurup paramızı alıp diktatör diyerek müdahale edip canımızı alacaklar
muhalefet başa gelse ekonomi ile vurup paramızı alıp iç ayaklanma ile müdahale yapıp canımız alacaklar. uyanın artık !
dingile bak. siyaset tartıştığın adama çomar diye hitap edersen adam hakarette eder küfürde vatan haini de der anana da söver.
Makarnasını verin susar.
Küfür kötü bir alışkanlıktır.

Küfür kullananlar beyefendi-hanımefendi değildir.
güncel Önemli Başlıklar