1. 1.
  Gurursuz bir sakız gibi sana yapışacak insan değil. Gerçekten gururlu olduğu halde sevgisi gururuna galebe çalan insandır. Böyle bir insanı aramadan önce, böyle bir insan olmayı istemeli insan. Ve sevgi eksikliği dışındaki nedenlerden dolayı kendisine ne kadar "git" denirse denilsin o kapıda beklemeyi bilmeli. "Hoç komso vozgoçolmoz dogoldor" gibi ego gösterilerini bir tarafa bırakıp "ben seni bırakmam" diyebilmeli.
  Tabi mesajla başlayıp mesajla biten aşklarda olmaz bu. Karakterine büyük gelmeyecek insanların felsefesi olabilir ancak.

  Edit: insanlara güvenmeyebilirsiniz. Biyolojik aşk bittiği anda çift kişilik yatağın sıkıcı olduğunu da düşünebilirsiniz. Amaa sırf siz görmüyorsunuz diye böyle bir sevgiye imkansız demek canicedir.
  6 ... ab i hayat vardi pipet yoktu
 2. 2.
  Kolpa'dan gurur benim neyime dinlemelidir.
  2 -1 ... sessiz geveze
 3. 3.
  sevgisi için gururunu ayak altına alan, başkası uğruna kötü olmayı, karalanmayı göze alan insandır aynı zamanda.
  1 ... marselo
 4. 4.
  "gerçekten çok sevmiş olmalı " insanıdır.
  2 ... huni kolisi
 5. 5.
  Kiminle gezip tozarsan toz, sonunda kıymetini anlayacağın insandır.
  1 ... pijamali
 6. 6.
  çoğu kişinin bağ kurmak istemediği, siz onu dinlediğiniz ve onun yanında olmaya devam ettiğiniz için sizden kopmak, güvenli bir limanı terk etmek istemeyen insandır. sürekli kendinden ve sorunlarından bahseder, bir süre sonra katlanamamaya başlarsınız.
  2 -1 ... legend of the stranger
 7. 7.
  Sizi gerçekten seven insandır değerinin bilinmesi gerekir .
  ... niqaheuse
 8. 8.
  Gurursuz falan değildir. Çok sevmiştir gururunu hiçe sayacak kadar. Ama bu işe yarar mı ? Hayır . Sen kendince doğru olanı yapmışsındır ama karşındaki insanın gözünde küçük düşersin.
  ... filminenguzelyerindekikiz
 9. 9.
  Saf, temiz kalpli insandır. Hayatın sillesini henüz yememiştir. Hayatin sillesini yedikten sonra geceleri uykuları kaçacak ve zamanla günümüz insan formunu alacaktır.
  ... spontaneus
 10. 10.
  kedidir o. kovsam da beni terketmiyor sarı mestan.
  ... secretgirl