bugün

görsel
Arkadaşlar olmuyormuş bu ikili..
iyi anlaşırsınız.
Onaylıyoruz. *
olumludur. ilerleyebilir.
Çok ciddi merak edilendir.
Merak edilendir.
Terazi burcu kadını tam bir flört insanıdır. Kolaylıkla karşıdakini tavlar-erkeğin hoşlanma yatkınlığı olduğunun farkına varması ile sonunu düşünmeden çekinmeden iş atar- Yürüyüşü konuşmaları bir şekilde ortamda olduğunu fark ettirir. Kova burcu erkeği kendine has üslubu ile ortamlarda sevilen sohbetlerde eğlenceli kişilikleri ile dikkat çeken kişiliktir. Böyle aynı gruptan olan iki burç karşılık geldiğinde ilişki olması kaçınılmazdır. Kova erkeğinin oyun canlısı eğlenceli olması beğenileri terazi kadınında önlenemez bir çekim oluşturur. Aynı şekilde terazi kadının mutluluk çabası, karşındakini mutlu etme, uyum ve denge içinde olma isteği kova erkeğinin arayıpta bulamadığı bir ilişki olur. Gel Gelelim işler ciddiye bindiğinde dengeler tersine dönecektir. Sevimli, karşısındakini mutlu etmek için çabalayan, kendinden tavizler veren terazi gider yerine başarı hırsı, yüksek sosyal statü, karşıdakinin de taviz verebilmesi vb. hayat şartlarında yer almış bir kadın. Bağımsızlığına düşkün, kesinlikle kısıtlanmaktan hoşlanmayan, başkalarının hayatını yada normal yaşan formlarını kabul etmeyen(çünkü o başkası değil, topluma uymak zorunda değil!), romantik olmayan(ki bu kovalarda yoktur-sakin kovadan romantiklik beklemeyin, sevdiğini belli eder ama kendine has üslubuyla- bir kova erkeği gelir. işte bu noktada iki kişinin bir birini gerçekten ne kadar sevdiği devreye girer. Bu gerçek bir sevgimi yoksa bir heves miydi. Elinizde gerçek sevgi varsa; kişilerin bir birlerini anlayıp tekrar dengeye gelmesi mutlulukla sonuçlanır.
kova burcu olarak desteklediğim ilişkidir. Teraziler, frekansımıza uymaktadır.
http://www.teraziburcu.ge...ini-kova-burcu-erkegi.htm
Kova erkeğinin en iyi anlaştığı burcun terazi olduğu detaylara inilince biraz daha anlaşılacaktır.
bir kova burcu olarak ilk defa duydum terazi burcu kızlarla iyi anlaştığımızı. ilginçmiş halbuki bizi kimse sevmez. *
Ruh ikizidir bunlar. Kova erkeğinin en iyi anlaşabileceği kadın terazi kadınıdır ve kova erkeği de terazi kadının ilgisini zekasıyla tatlı diliyle mantığıyla feth eder.
Eğer kova burcu erkeği bulursam yasayacağım ilişkidir.
kova burcu kadar bencil, sadece kendini düşünen, kendi için yaşayan, hayatı çekilmez kılan, dostluğuda düşmanlığıda 5 para etmez olan dünyanın en çekilmez burcu.

bu tarihte doğma ihtimali olan çocuklarınızı mümkünse 2-3 hafta erken doğurun oğlak olsun yada doğduktan sonra 1 ay falan faraday kafesinde tutunda kova burçlarının etkilendiği gezegenden/manyetik alandan ya da her neyse ondan etkilenmeyip direk koç burcuna bağlasın çocuk söylemine insanı sürükleyen durum.
şahsen erkeği olarak hiç içerisinde bulunmadığım ilişki türüdür. hayatımda hiçbir kadınla burcundan dolayı birlikte olmadım ama denk gelmemiştir işte, merak edilendir.
bildiğin faciadır. Daha başlamadan nokta koyulması gereken bir durum. Hani daha yeni yaşadım, oradan biliyorum. Terazi kadınını çözemedim ben arkadaş, bildiğin Beyaz'ın psikopat tiplemesi gibi. Kaçın, durmayın.
Burclardan anlamaya zor gelen ilişkidir.
siradan olmayan iliskidir. bi ates grubu burclari gibi olmasa da ayri bi heyecani vardir. bir dr kovalarla da olmamasi kovalarsiz da olmamaso durumu vardir ki terazi kadinlarimim tutkuli yapilarinin amina koyan bir durumdur. en uyumlu burclardandir falan filan ama en zor iki burctur dolayisiyla kolay kadin kolay erkek degil aksine zor kadin zor erkek iliskisidir. kova niyetini bi turlu belli etmez etse de anlasilmaz terazi de bir tartar iki tartar ucuncude postayi koyar. birisi adim atmali arkadaslar.
kovayı adam edecek burçmuş, lan ikizler gibi olmayın da ne olursanız olun yeminle kusma hissi yaratıyor o burç artık.
erkek üstte olur.
aşk, tutku ve sinir harbi öyle bir dorukta yaşanır ki, kesin eski kırıklardan birinin ahı tutuyor bana, der insan... bindik bir alamete gidiyoz kıyamete modunda bir ilişkidir; hani olsa dert olmasa dert türünden...
ikisi de hava grubu olduğundan çok iyi anlaşırlar.

(bkz: deli deliyi görünce çomağını saklarmış)
- iki kova varsa, ikisi de aynı maddeden yapılmışsa ve aynı dolulukta iseler teraziye sorun çıkmaz.

(bkz: arapgamdi ile burç sohbetleri)
şirazesi kayık bir ilişkidir. *
(bkz: terazi kadınları terazi erkekleriyle ilişki kursun)
(bkz: kovalar gitsin su falan taşısın)
terazi kadını ile kurulmaya çalışan ilişki tüm hangi burçtan kişilikle olursa olsun çelişkiye dönüşür.
sabır ister terazi kadını.
(bkz: kova burcuğu erkeği ile ikizler burcu kadının mükemmel anlaşması)