1. 1.
  Erkegin en makbul olanidir.Zekidir,karizmatiktir,tarihte bircok saglam kisi cikarmistir.

  (bkz: ideal erkek)
  64 -18 ... gilberto
 2. 2.
  Wolfgang Amadeus Mozart, Thomas Edison, Charles Darwin, Charles Dickens, John Travolta, James Dean , Michael Jordan, Francis Bacon, Galileo, Abraham Lincoln...
  19 ... gilberto
 3. 3.
  akıllı, zeki, pratik, bağımsızlığına aşırı düşkündür. bir kişiye bağlanması zordur. bu erkeğin sevgilisi onu kesinlikle sık boğaz etmemelidir. aksi halde tamamıyla kaybedebilir.
  16 -1 ... denizci cakabey
 4. 4.
  (bkz: kova erkeği)
  2 -1 ... spectracef
 5. 5.
  boğa burcu kadını nın uzak durması gereken burç. en olmayacak çiftidir burçlar aleminin bu ikisi. adamların mottosu ben bilirim. aynı anda beş kişiden hoşlanma potansiyelleri var üstelik ve hepsine de mavi boncuk dağıtmakta sakınca görmüyorlar. tamam dahisiniz falan da bir yere kadar, kurtarmıyor yani.
  35 -4 ... audrey
 6. 6.
  girilen bir ortamda dikkat çeken ilk erkek kova burcu erkeğidir.aşık olmayı sever yada aşka aşıktır.yeterince bakımlıdır,güzel konuşur, güzel gülerler.her durumda sakin kalabilmeyi başarırlar.farklıdır ve farkı çevresine hissettirir.farklı olmaları zeki ve dikkatli olmalarından kaynaklanmaktadır.
  26 -2 ... sefertasi
 7. 7.
  bu burcun erkeğindeki siktiret tavrı, her şeyi ben bilirim edası adamı deli eder. sakın ola ki bu adama -meli, -malı içeren cümleler kurmayın arkalarına bakmadan kaçarlar. ben özgürüm sadece özgürüm diye dolanırlar ortalarda.
  25 -4 ... audrey
 8. 8.
  sevgilisinden ayrılma nedenleri sevgiliye gereğinden çok bağlanma korkusudur bu kovaların. hiç bir kız kolay kolay sahiplenemez bu tipleri. espri yetenekleri ve el becerileri çok yüksektir. lakin bununla birlikte acayip tembeldirler. bilgisayarı kapatmak için yattığı yerden kalkmayıp sabaha kadar pc yi açık bırakabilecek rahatlıkları vardır.
  vefasızdırlar. aramayanı aramazlar ve umurlarında da olmaz bu durum.
  nerde cins sevgili var bunların karşısına çıkar. bunun da üstesinden gelebilicek yetenekleri mevcuttur. sevgiliyi kendi kıvamlarına çok kolay getirirler. evlilik en son düşündükleri şeydir. kazara bi hadise olmazsa (bkz: kondomun yırtılması) kolay kolay evlenmezler.
  eşitlikten yanadırlar fakat kendileri baskın olmadıkça kimseye eşitlik tanımazlar.
  çok hayalleri vardır bu tiplerin fakat hayalin sadece bir hayal olduğu gerceğini bilirler.
  sabit fikirlidirler. görüşlerini kimse değiştiremez. kendi doğruları ile yaşarlar ve bununla övünürler.
  problemlere pratik çözümler üretebilirler. sallanan masanın ayağına kağıt sıkıştırmak gibi.
  bonus olarak
  (bkz: dahi)
  (bkz: ukala) *
  82 -2 ... spec
 9. 9.
  pratikte normal insandan pek farkı olmayan, gençlik yıllarını bolca alayla hatırlayan kişilik.
  6 -1 ... cthullhu
 10. 10.
  alaycı,zeki,ukala,özgürlüğüne düşkün ve terazi kadınıyla çok iyi anlaşan gruptur.
  9 -1 ... komplikasyon