bugün

artık sağda, solda, orda, burda, her yerde görülebilen, her türlü kotu her türlü botun icine sokusturabilen mide bulandıran hatunlardır. tek bakısta 12 tanesini aynı karede görmeniz ayrıca sinir bozar.

büyük ihtimalle bu kızlara kotları ve botları kızılay dağıtmıs, giyme sartı olarakta pacalar eskimesin de uzun kullanın diye kotları botun icine sokma sartı getirmistir. ayıp etmistir, kızılay tarafımızdan kınanmıstır.
yakın zamanlarda görümeye başlanmış olan hatunlardır. fena da gözükmüyor bazılarında..
birbirine uyumlu kot ve botlarda güzel kızlarımızda gayet hoş duran eylem ama her şey de olduğu gibi bunda da abartmışlar, tek tip olmuşlardır. yakında kendilerinden terlik içine sokulan etek istiyoruz.
eğer konu timberland ler ise amerikada zencilerin tercihi olan botunu göstermek isteyen hatunlardır. ağır olduğu için çoğu bunlarla zor adım atar.
Ahırda çalışmak üzere kotunu çizmesinin içine sokan ameleler.*
giyilen botun markasını göstermek veya "al da oku ben ne giyiyorum bak, sende var mı" anlatımını gerçekleştirmek için kullanılan beyin engelli eylemidir. marka düşkünü olmayan ve sade giyinmeyi tercih eden insanların "görmemişin botu olmus paçasını kıçına sokmus" demelerini mi beklemektedirler, yoksa kendileri "ben burjuvayım, pacasını içime de sokarım kıçamada, ama botumu da böyle gösteririm" anlatımını açıkça vurgulamak istemektedirler tam olarak anlaşılamamıştır. vazifemiz bu şekilde giyinenlerin botlarının derhal cıkarılıp kafalarında paralanmasıdır.
zafer plazada bi ara moda olan eylem.. aptal tikilerin hepsi öyle dolaşıyolardı. yazık...
botun markası harley ise katiyetle uzak durulması gereken eylem. ısrarla yapanların kafasına botla vurulmalıdır.
ciks olcam diye abartıp çorabın da içine sokmaya kalkıldığı takdirde cikslikten çok uzaklaşma ile sonuçlanması muhtemel olan hadise.
(bkz: mavi timberland bot)
hadi tiki olarak adlandırdıgımız kisilerde kafanın yeterli calısmamasına baglayarak hosgördügümüz fakat bir radikal islamcı giyim tarzında*** bir insanda gördügümde bende "yesil sermaye var paranın dibine vuruyorum"* demek istiyo heralde diyerek sasırdıgım ve bir o kadar da güldügüm eylem.
tarz yapmaya çalışan hatunlarda olabilir ama tikkylikle suclamayalım tikky olmayanları.
olası bi altına sıçma olayında, dışkının paçalardan taşıp çıkmasına önlem alan hatunlardır.
büyük bir ihtimalle kovboyların veya eski maden çalışanlarının geliştirdiği bir durumdur.
power rangers çizgi filmini hatırlatan görüntülere sahne olmaktadır.
Dayak yeme sebebi
botuna göre bu kişilere verilen sıfat değişebiliyor.
mesela diz altında hafif buruşukluk verilmiş, sivri uçlu bot görüldüğünde: kaşarımsı bir tikky
timberland olursa: ıykk diyerek bakacağımız tikkyler
kumaş pantolonunu botunun içine sokanlara da: zaruret dışında kıro diyebiriliz.
yakışabilir, yakışmayabilir, beğenilebilir, tiksinilebilir... fakat insanları neden katerogize etme alışkanlığımızdan vazgeç(e)mediğimizi açıklamıyor hiçbiri. ben de kişisel olarak kotunu botunun içine sokan hatunları sevmesem de giyim tarzlarını beğenmesem de kimseye tikky, burjuva, yarım akıllı deme hakkına sahip değilim sanıyorum. ya da sahibim de enayilik mi ediyorum? *
eğer pantolon paçaları darsa güzel olabilen höde. bazıları bol paçaları sıvıştırmaya çalısıyorki akıllara ziyan!
(bkz: kar yağmadığı halde kar botu giyen kız)
sözde yeni bir moda akımını başlatmak amacıyla, jokey vari giyenen bacılar...
değişik bir tarz yakalayan* hatunlar.

fakat ağzı düz, öyle giyinmek için mükemmel kalçalara, düzgün bacaklara ve yağsız bir vucuda ihtiyacınız var.

gelmiş saçını sarıya boyatmış kadınlar sadece saçları da değil, boya deposu mübarekler. üstelik göbekleri önlerinde hamileymişçesine belirgin. bir de jokey gibi giyiniyorlar...

sen jokey gibi giyinirsin ama, hangi at seni üstüne alır be güzelim?

akıllı dur!

(spotted on ankara / kızılay, ankara / armada)
Farklı görünmek isteyen hatunlardır. Lakin bu mevzu moda olunca farklı gorunen normal giyinenlerdir.
tabiyat olarak içine giren herşeyden yeni bir akım yaratmaya çalışan tay kadınlardır.
ulan nerden geldik bu başlıga gece gece,netekim uzun zamandan beri, bu hatun lar cıktı cıkalı icimde bir ukte olarak kaldı bunlar benim.
Nedir benim derdim ? Benim derdim kotunu botunun icine sokan hatunlara bunun güzel oldugunu kimin soyledigidir. Kimse cıksın artık yeter, cok kufurumu yedi zira. Yuz yuze görüşelim ,belki bir ilerleme sağlarız platonik ilişkimizde.

olay "sen kotunu botuna sokmuşsun,tiki olmuşsun byeeee" değil de, yani itici duruyor lan.Gittikçe çoğaldığı için de görmezlikten gelemiyorum artık, onun için en kısa zamanda.

edit yapayım bari editi: Kişisel tercih meselesi tabi sonuçta,bu tanım da kişisel tercih tanımı ama.evet.dağılın lan.

edit 2 : bunlar dışarda gezerken hep aklıma geliyor artık, düşünüyorum "ulan cok mu üstlerine gittim" diye ama değil yahu. Olmuyor öyle.
kalçalarını ön plana almayı seven hatunlardır. kimine yakışır, kimine yakışmaz (popoların boyutuna ve yürürken aldığı zerafete bağlıdır).

peşin güncelleme: son tespitlere göre üssteki kritere ek olarak, uzun boyluluğu (1.65+) da eklemek gerekiyormuş. daha güzel daha iyi oluyormuş.

tekrar peşin güncelleme: bacakların kalınlığıyla kalça genişliği arasında makul bir orantı da olmalıymış (bu genellikle var aslında). hele bir de kutsal açıklıklık kuramı var ki, bu durumda tadından yenmiyormuş bu kullanım.

peşin edit: yakışanlar da var! (genele yakışmıyor)

önceden gelen edit: aslında kış vakti güzel kışlık bir eteğin altına giyilmesi durumu en idealidir. insan meraklanır, kadın amacına ulaşır. herkes mutludur.
güncel Önemli Başlıklar