1. 1.
    artık sağda, solda, orda, burda, her yerde görülebilen, her türlü kotu her türlü botun icine sokusturabilen mide bulandıran hatunlardır. tek bakısta 12 tanesini aynı karede görmeniz ayrıca sinir bozar.

büyük ihtimalle bu kızlara kotları ve botları kızılay dağıtmıs, giyme sartı olarakta pacalar eskimesin de uzun kullanın diye kotları botun icine sokma sartı getirmistir. ayıp etmistir, kızılay tarafımızdan kınanmıstır.
    3 -3 ... sosyoklon
  2. 2.
    yakın zamanlarda görümeye başlanmış olan hatunlardır. fena da gözükmüyor bazılarında..
    1 ... mahoni
  3. 3.
    birbirine uyumlu kot ve botlarda güzel kızlarımızda gayet hoş duran eylem ama her şey de olduğu gibi bunda da abartmışlar, tek tip olmuşlardır. yakında kendilerinden terlik içine sokulan etek istiyoruz.
    3 ... elendil
  4. 4.
    eğer konu timberland ler ise amerikada zencilerin tercihi olan botunu göstermek isteyen hatunlardır. ağır olduğu için çoğu bunlarla zor adım atar.
    1 ... steve
  5. 5.
    Ahırda çalışmak üzere kotunu çizmesinin içine sokan ameleler.*
    3 ... erdem andac
  6. 6.
    giyilen botun markasını göstermek veya "al da oku ben ne giyiyorum bak, sende var mı" anlatımını gerçekleştirmek için kullanılan beyin engelli eylemidir. marka düşkünü olmayan ve sade giyinmeyi tercih eden insanların "görmemişin botu olmus paçasını kıçına sokmus" demelerini mi beklemektedirler, yoksa kendileri "ben burjuvayım, pacasını içime de sokarım kıçamada, ama botumu da böyle gösteririm" anlatımını açıkça vurgulamak istemektedirler tam olarak anlaşılamamıştır. vazifemiz bu şekilde giyinenlerin botlarının derhal cıkarılıp kafalarında paralanmasıdır.
    13 ... martyns
  7. 7.
    paça kirlenmesin diye yapılan eylem. *
    4 ... sıçtırtma lamasına
  8. 8.
    zafer plazada bi ara moda olan eylem.. aptal tikilerin hepsi öyle dolaşıyolardı. yazık...
    1 -1 ... janjan
  9. 9.
    botun markası harley ise katiyetle uzak durulması gereken eylem. ısrarla yapanların kafasına botla vurulmalıdır.
    3 -1 ... kemalettin şentürk
  10. 10.
    ciks olcam diye abartıp çorabın da içine sokmaya kalkıldığı takdirde cikslikten çok uzaklaşma ile sonuçlanması muhtemel olan hadise.
    2 ... narsil