bugün

yeni bir sekizinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. * *
hoşgelmiş sefa getirmiş.
(bkz: #12864132)

bu entry ile bir zamanlar hürriyet gazetesinde çıkmış yalan, yanlış ve halkımızın belli bir kesimini küçük düşürücü habere inandığını belirtmiştir. söz konusu haberde milli voleybolcumuzun otobüse şortla bindiği için dayak yediği söyleniyordu. halbuki otobüs şoförünün ve yolcuların ifadelerine göre otobüsün koridoruna doğru milli voleybolcumuz ayağını uzatmıştı, bu sırada oradan geçmeye çalışan kişinin ayağı takılmış ve buna rağmen ayaktaki kişi özür dilemiş, masum (!) kızcağızımız da konuyu uzatmış da uzatmış üstelik ayaktaki yolcuya bir de tokat atmıştır. ne diyelim bazen bize anlatılanlar ve gerçekler arasında çok büyük farklar olabiliyor..

edit: ayrıca yazarımızın (bkz: #12863622) nolu entryle alakalı bir bilgi öğrenmesi gerekmektedir o da http://www.youtube.com/watch?v=v4wQVtq7Czk budur efendim. bazen gerçekler gerçekler kolay kabul edilmiyor ama gerçek işte naparsın ki.
(bkz: #13084826) güldürmüştür.
(#13127706)

ceza sahasının köşesinden hagi gibi doksana takmıştır.
bursaspor taraftarlarına itler diyen .... çınlatıyorum kulaklarını.
Sozluge cepten girebildigi icin Turkce karakterleri maalesef kullanamayan ve bu sebepten affiniza siginan yazar.
Birde yanlis bildigi seyleri de yazan ve uyarilara ragmen yazdiklarini degistirmek istemeyen kisi, bunun nedeni eger girilen entryde yanlis birsey varsa ve uyari entryleri giriliyorsa bunu, ayni yanlisa dusenlerin dogruyu ogrenmesi icin bir firsat olarak gormesindendir. ayrica insanlari ayrim yapmadan seven AMA ayrimciligin herhangibir cesidine bulasanlardan irkci entryler girme pahasina nefret Eden kisidir. Yani Benim.
(#32679990)

(bkz: nevroz)
(bkz: nevruz)

kimlerden akıl alıyoz breh breh breh.
Sözlüğe veda etmeye hazırlanan yazar.
Herşey bir yere kadar tabi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.