1. 1.
  kalgon reklamı tadında sinirlerim arasında yüksek gerilim neticesinde elektron zıplatıp ark yapan reklam
  4 ... delikanlımühendis
 2. 2.
  Tahammül edilemez ses tonu olan bir bayanı oyuncu olarak kullanan antipatik reklam
  3 ... scorsese
 3. 3.
  gömlegine leke sürülen kadının sıfatındaki yapmacık üzüntü ve şaşkınlıgı dehşetle izledigim reklam..bu kadar yapmacık olmayın yaw
  -1 ... freeplayer
 4. 4.
  reklamı gördüğümde o sıvı koslayı o kadının ağzından aşağı dökme arzusu beliriyor bir an içimde (bkz: psikopatlaşıyorum muntazaman)
  3 ... cell-im
 5. 5.
  reklam bütçesini kısmak uğruna oynattığı, oyunculuktan bi haber beleş oyuncularıyla iğrenç reklamlardır.
  ... eqin
 6. 6.
  her daim nefret edilebilecek tekk reklam!! kosla oxi action mıdır nedir!! iğrenç yaaa....daha doğrusu ordaki kadın bi tuhaf...her yerden "meraba" diyerek çıkıveriyo!!sonra başlıyo onun bunun yenisini eskisini lekelemeye..reklamdaki rol yapmaya çalışan insancıklar da,üstlerinin başlarının böyle lekelenmesi karşısında sadece "aaaa naaptınızzzz??" diyo...naapıcakkk mahwetti koydu oraya!!normalde o kadını bi güzel pataklamak lazım geliyo orda ama....sonra o lekelerin bi çırpıda çıkması filan..yaa hakkatenn komik bi reklam şu koslanın reklamı...
  -1 ... ozsaycan
 7. 7.
  (#158739)
  ... fth
 8. 8.
  (bkz: klan euro rscg)
  ... miksaj
 9. 9.
  hedef kitlesinin bilgisiz tüketiciler olduğunu düşünmekteyim zira leke çıkartmada ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilmiyorum ama o inandırıcı olmayan reklamlarla gidipte kosla almam.
  ... batis
 10. 10.
  ev kadınlarını kandırmaya yönelik zırva reklam serisi. bir de "evkadınları" diye yutturulmaya çalışan bilmem hangi ajansa kayıtlı orada burada figüranlık yapan teyzecikleri konuşturdukları sahneler var ki, tadından yenmez. "bilmem ne kadardır kosla kullanıyorum gerçekten mükemmel", "KOSLA'dan başkasını tanımam çok şahane" şeklinde zırvalarlar önlerine ansızın(!) uzatılmış mikrofona. halkın kadınlarını temsilen..
  ... sosyalpenguen