bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  bugün bir gazetede dikkatimi çekti. bir köşe yazarı uzun zamandır tatil yapamıyorum, dinlenmeye ihtiyacım var. sizlerden 15 gün uzak kalacağım diye yazdı. tabi ki köşe yazarının da tatil yapmaya dinlenmeye ihtiyacı vardır. ama koskoca bir günde 24 saatlik zaman diliminde bir köşe yazısı yazmama hakkı yoktur. teknoloji denen birşey var. tatilde de olsan gündemi televizyonlardan, gazetelerden, internettten takip edebiliyorsun. bir köşe yazarının tatilde olması onun günde 1 yazı yazmasına engelmidir. kendisi gazete de olmasa da mail yoluyla, ya da fax yoluyla yazılarını gönderse, gönderemediği zamanlarda tatile çıkmadan önce yazdığı stok yazıları yayınlansa fenamı olur. gazetelerin köşe yazarlarının sütunları boş kalmaz. okuyucular da takip ettiği okuduğu yazardan mahrum kalmamış olur.
  2 ... casua
 2. .
  tatil; yaşantında sana stresi, yorgunluğu yükleyen rutin meşgalelerinden uzak durup stres atmak ve deşarj olmak mealini taşır. dolayısıyla bu eylemi gerçekleştiren yazarlar daha zinde ve özverili makaleler sunmayı, iş hayatı profesyonelliğini sürdürme yolunu seçmiş olmalıdırlar...
  1 ... don the frapan karl malone
 3. .
  Köşenin daimi okurları için üzücü bir ayrılık durumu. Tabi tatil boyunca köşeyi "Bugün size bir hikaye anlatmak istiyorum" "Geçenlerde çok ilginç bir anekdot okudum" gibi sahtekarlıklarla da kotarmak mümkündür.
  ... ommerfarruk