1. 1.
    bazi ahlak bekcisi ibislere soylenen laf.

size ne lan. size ne? siz benim vajinamin bekcisi misiniz? ister korunurum, ister korunmam. ister kurtaj yaptiririm. ister yaptirmam. hic kimse de bana laf soyleyemez. yallah arabistan'a aq comarlari.
    15 -30 ... dr harleen quinzel
  2. 2.
    tipik bir amına sahip çıkamayıp sonra çocuğunu çöpe atan ortadoğu kezbosu sözüdür.
    10 -4 ... ibni maymun
  3. 3.
    olayın ahlak bekçiliğiyle alakası yoktur. olayın beyinsizlikle ilgisi vardır.

sevişen sevişsin, kimse kimsenin bekaretiyle, sevişmesiyle uğraşamaz. devlet yatak odalarından çıkmalıdır.

ancak devlet, bir gerizekalının zevki uğruna bir cana kıymasına engel olmalıdır.

çeşitli sebeplerle reşit olmadan hamile kalmış kızlara destek olunmalı, hatta gereken eğitim verilmeli. ancak reşit bir kadın -sağlık sebepleri hariç- kürtaja gidiyorsa ceza almalıdır.
    6 -2 ... ibni maymun
  4. 4.
    aids olma da ne halin varsa gör.
    1 -1 ... a t m a c a
  5. 5.
    basligin sahibi agir turkiye dusmani, koyu muhalefetci, boyleleri midemi bulandiriyor, biz simdi bunla ayni safta miyiz? insallah aids olur da geberirsin.
    4 -2 ... your grace
  6. 6.
    kürtaj küçük te olsa bir operasyondur. bir hata da anne olma şansınızı bile kaybedebilirsiniz. diğer herşeyi geçtim niye kendi bedeninizi sevmiyorsunuz. canınıza zarar verebilecek herşeyden kaçınmalısınız.
    3 -2 ... as179 fa
  7. 7.
    paran varsa neden olmasın yoksa ertesi gün hapı paklar seni.
    1 ... deli anlamindaki de
  8. 8.
    kim naptı da triggerlandı gene bu mal sabah sabah.
    3 ... koala fakat ne fayda
  9. 9.
    Tam bir beyinsiz kezban cümlesi.

“Kortoş bonom hokkom”

Sana o hakkı kim verdi amk yellozu diye sorarlar insana.
    4 -1 ... frekans
  10. 10.
    orospuoğlu orospunun oğlu cümlesi.

bunları toplatıp toplu halde yakmak lazım. çok fena islamcı şeriatçı olasım geliyor yav.
    6 ... ortambozan