1. 1.
    (bkz: Kime göre ahlâk)

Sanırım.
    2 -6 ... sivaslibela
  2. 2.
    Planlı cinayete girer.
    16 -2 ... laylaylaylom
  3. 3.
    Kürtaj da bir haktır, korunmasız sekste. O yüzden, sana ne? Bana ne?

Edit: annenin de korunmasız seks sonrası senin doğduğunu bilmenle, eksi oyların bir ilgisi var mı acaba?
    7 -18 ... rockonbaby
  4. 4.
    Dediğim gibi isteyen istediği ile cinsellik yasamada özgür ancak eğer çocuk istemiyorsan korunacaksın ha korumayıp hamile kalırsan o çocuğu öldürmeye hakkin yok. Çocuk madem büyük sorumluluk hazır değilsin o zaman korunacaksin kardeşim bu kadar basit. Korumyorsan sonra o bebeği öldürmeye hakkin yok.
    8 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    kürtaj hakmış... afedersin sen bacak arana hakim olama sonra bebeğin yaşam hakkını elinden al. namus bacak arasında değil diyenler de bu tipler.
    9 -5 ... leyte
  6. 6.
    "sanane dalyarak. anası mısın babası mısın? çocuk senin mi? "

Çocuk bizim değil diye bazı suçlara göz mu yumalım bu mantığa gore o zaman
    Çocuğunu boğup öldüren anneye de karışmayalım çocuk benim değil bana ne diye. Var mı lan böyle bir düşünce.

Çocuk benim değil ama anne baba da çocuk kendisinin diye öldürme hakkına sahip değil. Evet doğru söylüyorsun çocuk büyük sorumluluk o zaman korunacaksin. Bile bile korumayıp hamile kalıp sonra o bebeği öldürmeye kimsenin hakkı yok bilmem anlatabildim mi?
    11 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    Ne bos beyinli insanlarsınız. Erkek ne b.k yiyor bu durumda. Kadın kendi kendine mi hamile kalıyor. Kadın kaltak oldu gözünüzde erkek ne
    oldu adam mı oldu. Yazık yaaa. Bu zihniyet yüzünden 3,5, 17 yaş fark etmeksizin çocuklar kızlar kadınlar tecavüze maruz kalıyor. Zihniyetiniz batsın bee.
    12 -5 ... gezegenlerdensaturn
  8. 8.
    Kurtaj da bir korunma yontemi anlatin lan buna.
    4 -10 ... superalgeria
  9. 9.
    tek çözüm evliliktir. insan doğasına uygun olan bir evlilik sistemi (fazla uzaklarda aramaya gerek yok dersek yanılacağımızı sanmıyorum çağdaş putperest kardeşlerim) en kısa zamanda yürürlüğe girmelidir. Kadını kürtaja zorluyan erkekler de öldürülmeli ve cesetleri terk edilmiş lunaparkların boş çarpışan otolarına, atlı karıncılarına bırakılmalıdır. Bizim kadim medeniyetimze kürtaj yaptıranların özgürlük depresyonlarının sonuçlarına feda edecek evladımız yok! Türkiye nüfusu 400-500 milyonları görmelidir.
    6 -3 ... do re mi fa ha ha ha
  10. 10.
    Kürtaj cinayettir benim bedenim benim kararım diyen de yırtıktır sen başkasının hayatını elinden almaya karar veremezsin sen sadece annesin mal sahibi değil.
    8 -4 ... blindur mergen