bugün

Bandrollü kitaplar zaten korsan sayılmaz çünkü ilk alan kişi vergisi dahil her şeyi ödemiştir.
Ha o kitap elden ele geçer ona da kimse bir şey diyemez kitap benim kime ne amk?

Korsan kitap merdiven altı basılıp devletin ve müellifin para alamadığı kitaptır. 2 liraya imal edilir 5 liraya satılır.

Buradan orijinal kitapla bize ne kadar soktuklarını anlayabiliriz. Ben gayet yeri yurdu belli kitapçılardan Bandrollü ikinci el kitaplar alıyorum bu konuda hiçbir vicdan azabı da çekmiyorum.
ben her zaman pdf okuduğum için beni ilgilendirmeyen piyasa tutarıdır.
Olsun daha da artsın arkadaşlar okuyan millet olalım kitaptan para kazanmak için yazmaz hakiki yazar olanlar istisnalar hariç. Onlar da okunması için yazıyor sonuçta.
anlamadığım durumdur. olum ben korsan kitap bulamıyorum. bulsam her gün 50tl harcarım. hani nerede bu korsan kitaplar?

not: bilen mesaj atsın.
Normal kitaplar para hırsı ugruna o kadar pahali olmasa boyle bi sektor olusmazdi kendi korsan foyatina kitap bassin gor bakalim sonucu tabi yasal olunca isine her bokun vergisi giriyor fakat cok daha uygun tutulabilir kitap fiyatlari.
iyiymis.
Bir romanın 45tl olmasından kaynaklanıyor olabilir 45tlye 7 korsan kitap almak mümkün ne yazıkki. Kitaplardan ötv kaldırılmalı.
Kitap sever kitlenin bu kadar az olduğu ülkede korsan kitabın bu rakamlarda olması ilginç .
artık korsanda pahalı gelmeye başladı herhalde pdf ler tavanda.
kitap fiyatlarının düşmesi ile önlenebilecek durumdur. kitaplar çok pahalı, öğrenci milleti tabikide korsanı talep edecek.
bana gönderilmeyen ayıraçta yazan bilgi. Bilmem ne dualı ayıraç verdiler bana, bilimsel rakam yok...
Orjinal kitaba paramın yetmediği zamanlarda korsan almak kaçınılmaz.
Korsan kitap neden çok bu kadar pahalı oluraa kitaplar insanlar korsansa yönelir askeri ücret alan birinin kitap alacak parası yok.Eger yazar yayınevleri baskıdan kazanmak yerine basarak kazandığı sürece bu sektör bitmez bitmeyecek.
neymiş efendim kitap okuma oranı türkiye'de çok düşükmüş, yalan! kuyruklu yalan. türklerin kitap okuduğunun kanıtlanmasıdır.
(bkz: dnr da 25 korsan 5)
aynı ayraçta benimde gördüğüm bilgi. lakin ithal ve yerli korsan kitap ederinin 80 trilyon tl olduğu da yazıyor.
ayracın dediği gibi korsan cahilleştirir
doğru bilgidir, onaylandı.