1. 22.
    bir arkadaşımın " burnuma cetvel soktular" şeklinde bir ifadesi olmuştu.

koronavirüs testi acıtıyor mu
    -2 ... judas
  2. 23.
    kesinlikli acıtıyor, gözümden yaş geldi ya.
    ... oyunbozandegil
  3. 24.
    Acı yok. Sadece insanın hayatı boyunca gırtlağına sert cisimler girmediği için garip geliyor.

Ha girenler de vardır elbet. Onlar zorlanmaz.

Edit: test çubuğu yukarı doğru değil omurilik soğanına doğru yani burunla paralel ilerler.
    4 ... serdarsl06
  4. 25.
    ilk seferinde acımıştı, kanamıştı hatta. Acil hekimi tecrübesizmiş biraz, sonra acımadı fakat iç burkan bi his olduğu kesin.
    4 ... bana biraz renk ver
  5. 26.
    hani tuvaletten fare çıktı diye birbirlerini korkutan ilkokul çocukları vardır ya, her nakleden fareyi biraz daha kocamanlaştırıp korkunçlaştırarak anlatır,
    yukarıdaki çocuklar! da öyle yapmışlar biraz.

3 saniye sürüyor,
    burnu gıdıklıyor,
    üst damak hissedilmiyor bile,

kısaca,
    fare mare yok korkmadan sıçabılirsiniz.
    8 ... cilveloy nanayda
  6. 27.
    acıtıyor tabi ki.
    -1 ... dudakgamzeli963
  7. 28.
    haberlerde görülebildiği kadarı ile yapan kişiye göre değişkenlik göstermektedir. birkaç kere o çubuğu mızrak gibi kullanan sağlık çalışanlarına denk geldim izlerken ama genel kanı acıtmıyor şeklinde olmuş.
    3 ... mel mel bakan gibson
  8. 29.
    Sağlık çalışanının tecrübesi ve halk deyimiyle elinin hafifliğine göre değişim gösterir.
    Pek keyifli olmadığı kesin tabii ki.
    Fırıncı küreği misali dalıyorlar ağzına, burnuna ama bir avazda bitiyor, panik yok.
    2 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 30.
    Kişiden kişiye acı hissi değişebilir zannımca. Bana göre acı hissiyatı hissettirmedi. ikinci testi olacağım acaba acır mı ulan diyorum ama hayır..
    1 ... sadekahvegibi1
  10. 31.
    Yaptırmadım fakat duyumlarıma göre çok rahat bir süreç olmuyormuş.
    ... chamyarmasi