1. 1.
  koronavirüs aşısının bulunması

  Çin'in Rusya Büyükelçisi Zhang Hanhui, koronavirüs için aşının bulunduğunu ancak piyasaya çıkması için son testlerinin yapılmasının beklendiğini duyurdu.

  Çin'in Rusya Federasyonu Büyükelçisi Zhang Hanhui, Moskova'da Rus basınına yaptığı açıklamada, “Çin'deki bilim insanlarımızın bulduğu ilaç etkisini kanıtladı ve testler başarılı şekilde devam ediyor. ilaca yönelik çalışmaların son kısmının kısa süre zarfında bitirilmesi hedefleniyor ve şubat sonuna kadar Çin'deki tüm şehirlerde hayat normale dönecek. Virüsün yayılma merkezinde ise hayatın mart sonuna kadar düzelmesi planlanıyor. Dünya Sağlık Örgütü'yle çalışıyoruz. Ekibimizin içinde 2 Rus bilim insanı da var. Rusya'ya ve halkına destekleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.

  https://www.google.com/am...rus-asisini-bulduk-289240
  3 ... traveler of secret moments
 2. 1.
  Çin'in Rusya Büyükelçisi Zhang Hanhui aşıyı bulduklarını, piyasaya sürmek için de testlerin tamamlanmasını beklediklerini söylemiş.
  Palavra atacaklarını düşünmüyorum ama %50 yalan %50 doğru olabilir. Zaten tedavi bulduk dememişler, aşı bulduk demişler. Yani hastalar için çok geç...
  1 -1 ... kestane kebap
 3. 2.
  çin malıdır. güven olmaz.
  5 ... serdarsl06
 4. 3.
  gerçekten bulunması güzel bir haber olacaktır.
  ... lavender
 5. 4.
  çin yine paraya vuracak anlaşılan.
  ... spin quantum
 6. 6.
  Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dünyayı sarsmaya devam ediyor. Henüz herhangi bir aşısı ya da ilacı bulunamayan ölümcül salgın koronavirüs için ABD'den çok önemli bir açıklama geldi.

  Kovid-19'a karşı ABD Kara Kuvvetleri Komutanlığı laboratuvarlarında aşı çalışması başlatıldı. ABD Savunma Bakanlığı ise bazı tatbikatları askıya almanın yanı sıra ABD ordusunda salgının yayılmaması için bir dizi önlem alıyor.

  Aşı çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Kara Kuvvetleri Tıbbi Ar-Ge Komutanı Tuğgeneral Michael Talley, Kara Kuvvetleri laborantlarının, Hastalık Kontrol Merkezi (CDC), sağlık endüstrisi ve akademiden birçok kuruluşla işbirliği yaparak bir aşı test çalışmasına başladıklarını ifade etti.

  Tuğgeneral Talley, potansiyel aşıların en kısa zamanda sıkı insanlar üzerinde test edilmesine başlanacağını kaydetti. Walter Reed Kara Kuvvetleri Araştırma Enstitüsü Bulaşıcı Hastalıklar Merkezi Direktörü Dr. Kavyon Modjarrad ise "Aşının testlerinin ilk aşamasını farelerde denemeye başladıklarını belirtti.

  Modjarrad, ikinci aşamada testlerin maymunlar dahil anatomisi insan anatomisine yakın hayvanlarda yapılacağını ifade ederek, insanlar üzerindeki testin tam olarak ne zaman yapılacağına dair bir takvim vermekten kaçındı.

  https://www.google.com/am...en-geldi-12989704-haberi/
  2 -1 ... traveler of secret moments
 7. 7.
  (bkz: cem uzan a hapis şoku)
  3 ... kerox