bugün

Yan etkilerini gördükten sonra farkettikleri fakat kendilerine bile kabul ettirmekte zorlandıkları pişmanlık türüdür. Ulan bize giren girdi mantığıyla aşı olmayanlara saldırıp onları ezmeye çalışmaları da bu pişmanlığı bastırma çabasından başka bir şey değildir.

Kusura bakmayın dostlar. Kimse aşı olup da sonra sizin gibi pişman olmak zorunda değil.
aşı olmayanların psikolojikman kendi kendilerini teselli etmeleri durumudur. gerçekten çok yazık.

görsel
görsel
Bunlara güvenip aşı olanlar pişman olurlar mı onu siz düşünün.
Bunrar heb ameriga nın oyunu yeğenim.
Pişmanım. Bize çip takılacak dendi. Çip yok. iade de almıyorlar. Çiplenmek hakkımız ama.
bende olmayan pişmanlıktır. tam tersi eğer aşı olmasaydım ileride pişman olurdum diye düşünüyorum.
O mRNA aşılarını ve grafen oksitin ne olduğunu araştırdıktan sonra bunların aşı denen sıvıda olup olmadığını öğrendikten sonraki pişmanlıklar.
Not, bunları tarafsız bilgi sitelerden araştırmasını öneririm, zaten adamlar açık açık diyor dünya nüfusu 8-9 milyara dayanıyor bunu acilen 500 milyona düşürmemiz gerek yoksa geri dönüşü olmayan küresel ısınma gelebilir diye.
işim gereği birçok insanla temas halindeyim eğer aşı olmasaydım, yoğun bakım köşelerinde nefes almak için çabalıyor olurdum. Aksine iyi ki olmuşum.
Aşı karşıtlığı cehaletten değilse ahmaklıktandır...
mrna aşılarına dair tereddütleri geri zekalılardan değil gerçekten takip ettiğim insanlardan takip ettim 1 yıl boyunca her hafta, dünyada ne oluyor, ne ne şekilde ilerliyor vs.

bir kaç gün önce sinivac oldum tercihli. en azından geleneksel aşı yöntemi olduğu için aşı ve bağışıklık sistemim arasında doğal bir süreç işleyecek. ölürsem şu bir iki ay içinde ölürüm... ama en azından bir kaç yıl sonrası veya ötesi için kafam rahat.
görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.