bugün

bir zamanlar savaş fırsatçılığı yapanlar gibi şimdi salgın fırsatçılığı yapanlar türemiş durumda. bu fırsatçıları kaydetmek, ifşa etmek virüs salgını geçtikten sonra en ağır şekillerde cezalandırılmalarını sağlamak hepimizin boynunun borcu olmalı.

bu sebeple bu başlık altına gördüğünüz benzer durumları yazın. bunları hep beraber cumhurbaşkanlığına isim isim şikayet edelim. kamuoyu oluşturalım. insanların aile, yaşam, gelecek korkularını kullanarak beslenen bu fırsatçıların hak ettikleri cezayı almalarını sağlayalım.

bu şimdi etrafta çok görülen tanesi 5 tl'ye satılan maskelerden yıllardır paket paket alırız babama. 50'li paket 15-20 liraydı hep. şimdi yıllardır bu maskeleri aldığımız aynı eczane paketine 250tl diyor.
insanlar salgından kaçıp evlerine sığınmış, hastalığı yaymayalım kendimizi de toplumu da koruyalım diye eve kapanmış vaziyetteler. haliyle kapalı yerlerde sıkılıyorlar. bunun için playstation dünyanın her yerinde mağazalarında indirim yapmış. playstation türkiye ise indirim yapmayı bırakın, olan indirimleri kaldırıyor.`:https://forum.donanimhaber.com/…-eklendi--142519573`
gittigidiyor güya korona fırsatçılarına fırsat vermemek için maddeler halinde ilkeler yayınlamış. Bir hafta önce 186 lira olan bilgisayar oyununu 195 liraya aldım. satıcı iptal etti 300 liraya yeniden satışa koydu. millet evde sıkılacak oyunlara yüklenecek diye ne kadar satıcı varsa zam yapıyor. daha önce aldıkları siparişleri iptal ediyor. gittigidiyor müşteri ilişkileri ile iletişime geçtim. müşteri ilişkilerinin bir tek "bana ne lan" demediği kaldı. ama sağ olsun o hissi verdi...