1. 1.
  istanbul hukuk fakültesi'nde anayasa hukuku kürsüsü başkanı olan doçent. yargıtay cumhuriyet eski başsavcısı sabih kanadoğlu'nun oğludur. germanofondur. elinde anayasa ile, koca amfide "anayasa!...anayasa!...anayasa!....anayasası olmayanlar gelemez benim dersime.." haykırışılarını ve oradan oraya zıplayışlarını gerçekleştirme potansiyeline sahip, konuya hakim olduğunu hissettirebilen, dersinden keyif alınabilen anayasa hukukçusu. dazlaklara benzediği söylenir bir de.
  ... wokaltwinter
  #3063172 :)
 2. 2.
  tam adı osman korkut kanadoğlu olan nefret edilesi kişilik. dersini çok iyi anlatır ancak notu inanılmaz derecede kıttır.
  -2 ... taipan
  #3213508 :)
 3. 3.
  bir amfi dolusu adamın karşısında mum gibi oldugu, soru sordugu öğrencilerin korkudan titrediğinin görüldüğü hoca.
  1 ... liber libera
  #4161809 :)
 4. 4.
  367 tartışmasıyla öne çıkan yargıtay onursal başsavcısı sabih kanadoglu'nun oğlu olan türk hukukçu. iyi bir hukukçu olmakla birlikte, fiziksel özellikleri ve davranışları yönüyle babasıyla benzeşir. karizmatiktir, pek gülmez ve saçları bir miktar azdır.
  1 ... tarumar
  #4161873 :)
 5. 5.
  sol framede soyismini görmemle birden mideme krmpların girdiği, dikkatimi çeken ve sabih kandoğlu' nun oglu olduğunu öğrenmemle içimden "olamaz, yok artık lebron james" serzenişlerinin kırılagittiği hukukçu isim(miş).

  ya bunlardan birinidaha yakında emekli ettik, ama hala burnunu sokmadığı yer kalmıyor. hukuku yönlendiriyor, siyasallaştırıyor; yetmedi bir de oğlu!

  -tanrım, sen koru bu güzel ülkeyi!
  -2 ... arcadian
  #4161895 :)
 6. 6.
  ömrü hayatınızda görüp görebileceğiniz, en iyi ders anlatan hocadır. süperdir mükemmeldir. hayır hiç yağcılık yapmıyorum, ilk senede verdim dersinii. bu adam kendine çok ama çok güvenir ders anlatırken sizinde kendinize güvenmenizi sağlar. sabih kanadoğlunun oğlu olması, babasının fikirlerini savunması sizin 'hehe hocam bakın ama babanız diye öyle diyorsunuz' demenize yol açabilir, ancak korkut hoca öyle birşey derki dediğini, birkaç saat geçtikten sonra anlayabililir, anladığınızdada cevabını vermek için zaman çok geç olabilir (tecrübe ile sabittir) her savunduğu, eleştirdiği konuya okadar hakimdir ki karşısında durmanızı bırakın, birkaç sözcük söyleme şansınız bile azdır anca eveleyip geveleyip oturursunuz aşağa. korkut kanadoğlu, bu ülkenin başına gelen en iyi anayasa hukukçusudur. hele hele burhan kuzuları düşündükten sonra.
  1 ... pell in
  #4809807 :)
 7. 7.
  istanbul üniversitesi hukuk fakültesi anayasa kürsüsünden ayrılarak, o kürsünün sıradanlaşmasına neden olmuştur.

  küstürenler utansın.
  ... liber libera
  #6680282 :)
 8. 8.
  istanbul üniversitesi hukuk fakültesi anayasa kürsüsünden ayrılarak, o kürsünün sıradanlaşmasına neden olmuştur.

  küstürenler utansın.
  ... liber libera
  #6680330 :)
 9. 9.
  bu yıl özyeğin üniversitesi'nde ders verecektir. geçtiğimiz yıl doçentlikten profesörlüğe yükselmiştir kendisi.
  ... non flying dutchman
  #13237068 :)