1. 1.
    gamsız tiptir.

dikkat ederseniz türkiye'de olmaz böyle şeyler. zira grup halinde kızlı erkekli tatile giden arkadaş grubu ormanı ya da ormanın içindeki tek başına konumlanmış bir ahşap evi tercih etmezler. havuzlu villaya giderler, deniz kenarına giderler. illa ormansa olimposa giderler kabak'a giderler.

neyse. şöyle bir atmosfer var;

korku filmlerindeki ormanı görüp huylanmayan tip

korku filmlerindeki ormanı görüp huylanmayan tip

bilmediğin bir yere gidiyorsun, saçma sapan bir orman. bolu tünelindeki gibi bir sis. etrafta ev yok dam yok. "ulan yanımızda kızlar var façayı bozmasak bari" diye düşünme yok.

ondan sonra biz niye öldük, sutuartın boğazını niye elektrikli desdereyle kestiler vay efendim luciyle matt bodrumda sevişirken bağırsaklarını deşmişler.

ya genç kardeşim az temkinli ol yahu! bir etrafına bak babako, şu sisli tenha ormanda tatil mi yapılır?

nereye gidiyor bu gençler!!!
    19 ... hassas nihat
  2. 2.
    Tıp biliminde eceli gelen mal gece orman fantezisi yaparmış şeklinde açıklanan bir çeşit rahatsızlıktır

Bu ipneler genelde özellikle gece vakti gider.

Ağaçtaki gölgeyi görsen korkacaksın bu neyin artistliği koçum diyip kedi yavrusu gibi ensesinden tutulmalıdır.
    3 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Insani direkt ölüme sevk eden ormanları normal gören degisik tiptir. Lan o ormandan hayır mı bekliyorsun amk şu kasvete bak içim daraliyor izlerken.
    6 ... potansiyel amele
  4. 4.
    Benim evet. Karşımıza ruh emici çıkarsa yaparız bir patronus bi şey olmaz.
    1 ... kagit helva
  5. 5.
    Korkusuz insandır yada film diye kasmıyordur.
    2 ... ustegmenin postasi
  6. 6.
    çok kamp yaptığım için korkmam. hele beni ormanda seri katil kovalasın gariban katile acırım. başına geleceklerden habersiz. karşısında ormanda 1 ay yaşamayı başarmış bir bad ass var.
    ... uzay muhtari
  7. 7.
    ayni kisi koskocaman evde tek kisi yasar. bodrumdan ses gelir israrla kalkar oraya gider.
    evde tekinsiz bir cocuk surekli yuvarlak karalama resimler yapip kendi kendine guler konusur ona ragmen hala o cocuga kizim / oglum der o evde inatla oturmaya devam eder.
    geceleri yalniz kalmaya devam eder yetmiyor gibi kuveti doldurup kuvet keyfi yapar.
    iste ta ki gider kadini icine cekip alip goturene kadar.
    giderler kotu giderler zalim.
    gider.
    gitme..
    3 ... barisb
  8. 8.
    s*ki elinde testereyle ikiye ayrılacak olan tiptir.
    1 ... thetruthforreal
  9. 9.
    çevre olarak ormanı kullanan korku filmleri karanlık ve boğuk olur. kampçıları istemeyen düşmanlar olabilir. vahşi yaratıklar cabası. huylanmasına herkes huylanır da huylanıp ta ormana girenin vah haline.
    kendim ettim kendim buldum. üzülmeyin len.
    1 ... durak bilgi