1. 1.
  Adana'da yaşanmıştır.

  --spoiler--

  "Ne korkutuyorsun lan!" diyerek dövdü

  Adana'da arkadaşlarıyla bir korku evine giden T.B, evde bir anda bağırarak ortaya çıkan korku evi çalışanını, "ne korkutuyorsun lan!" diyerek, döve döve hastanelik etti.

  Adana'da korku evinde korkutulan genç, görevliye saldırdı. Adana'da 4 ay önce meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti:

  T.B arkadaşlarıyla bir korku evine gitti. Genç adam, format gereği karanlık oda da bulmacaları çözmeye çalışan arkadaşlarına; "korkmayın lan karanlıktan korkulur mu" diyerek cesaret aşıladı. Üzerinde kostümle bir anda bağırarak ortaya çıkan korku evi görevlisi ise yürekleri ağza getirdi. Arkadaşlarına cesaret aşılarken korkutulan T,B, korkusu geçtikten sonra sinirlerine hakim olamadı.

  "Ne korkutuyorsun lan" diyerek görevlinin üzerine yürüyen T,B ile görevlinin tartışması kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü.Araya görevlilerin ve arkadaşlarının girmesiyle kavga sona erdi. T,B ve arkadaşları olayın ardından çalışanlardan özür dilerken, tartıştığı görevli ise hastaneye gidip pansuman yaptırdı.Olayın ardından tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.
  --spoiler--

  http://www.haberokur.com....an-diyerek-dovdu-n175824/
  3 ... heroo
 2. 1.
  adana da gerçekleşmiştir. şaşırtmamıştır.
  1 ... haberciyim