1. 1.
  uzun koridora sahip evde yaşayan her çocuğun en az 13-14 yaşına kadar devam ettirip, gençliğe adım atıldığında jübile yapılıp kariyerin tamamlandığı spor dalı.

  kuzen, yakın arkadaş ama en önemlisi kardeşle zevk veren bir oyundu. pinpon topu, tenis topu ya da su topuyla oynanır. öyle hayvan gibi adidas futbol topunu anne evdeyken nah sokarsın eve. misalen topu oyuncunun sağından atıp solundan geçme çalımı ilk defa koridorda keşfedilmiştir bir çocuk için. tam ayağını uzatıcakken top duvara çarptırılır veee kardeş hassiktir falan olur birden. sen onu geçmişsindir bile.

  zevkliydi lan...
  6 ... ashaf
 2. 2.
  2 sandelye 1 tenis topuyla koridorlarda oynanan ayaktopudur. sandalye yoksa çanta, yastık, mont, bu ürünler her koridor için geçerlidir.
  1 ... glip
 3. 3.
  aynı zamanda iyi şut atamayan tarafın "çalımsız gol yok olm" kuralını da koyduğu oyun. uzaktan vuramazdınız öyle...
  -1 ... enes
 4. 4.
  sabri sarıoğlunun oynamaya çalıştığı futbol şekli.ne kadar başarılı bilinmez.
  ... metalslug
 5. 5.
  annelerin en fazla ifrit olduğu, çileden çıktığı, kişilik değiştirerek canavarlaştığı oyun türüdür.
  1 ... volkan2386
 6. 6.
  teenage çağı çoktan sona eren şahsımın halen anne evden çıktığı zaman kardeşiyle oynadığı oyun. koridor da upuzun dümdüz olunca, kardeş de futbol hastası olunca oynamamak elde değil. hatta emekli olmuş arkadaşları çağırayım bendeki kardeşi ve koridoru gördükten sonra koridor futboluna dönüş yapacaklardır, yalnız annemin gitmesi lazım.*
  1 ... pseco
 7. 7.
  dünyanın belkide en eğleceli oyunudur , genellikle küçük kardeşle oynanır 2 tür vardır maç ve tek vuruş ama yaş ilerledikçe maç tek vuruşa döner.

  freestyle hareketlerle kişinin tekniği gelişir , ayrıca bu oyunun en harika yani küçük kardeşi yenip onunla dalga geçip ağlatmaktır . gaddarca gözüksede gerçekten çok komiktir .
  1 ... volpecis60