bugün

her zaman üzgün duran, her an yağmurlu bir havada pencereden dışarıya bakıp kahve içen kız modeline bürünebilecek şeyler.

sad.
Parazit filmindeki 3 kızla da grup seks yapmak isterdim.
çogunluğu estetikli olan kızlardır.
Bir takım kızlardır.
Rus veya Avrupai kızlardan çok bu tip kızlar daha hoş geliyor.

Bunlarda garip bir utangaçlık, çekingenlik ve tatlılık mevcut.
görsel
görsel

Aradığım seksepaite değil; sevebileceğim tatlı, karakterli, sahiplenen, sadık, konuşup tartışabileceğim hatun tipi.
Diğer uzak doğulu kızlara oranla (çin,japonya, Filipinler ) daha sempatik ve güzeller..
binlerce güzel seksi koreli kız arasından bunu mu buldun aq.
hiç hoş değiller.

yakından görüldü.
küçük pipiyle idare etmesini bilen kızlardır.

korede bildiğim kadarıyla penis boyu ortalaması 9-10 cm, türkiye'de ise 13-14 cm.

ben açıkcası o tavuk derisi gibi olan beyaz tenlerini korumak adına yazın da kat kat giyindikleri için antipati besliyorum.

hatun dediğin azcık esmer olacak, bu japonlarda korelilerde falan beyaz ten asalet simgesi, gerizekalı gibi bronzlaşmıyorlar, bana göre değil.
çekik gözleri bir türlü sevemediğim tipler. Çekici değil.
Öğrenciyken yazları harçlığımı çıkarabilmek için antalyadaki otellerde çalışırdım. Çok da şeyetmeyin. Rus, alman, ingiliz, fransız, türk, siyahi, çekik gözlü, melez vs. Hepsinde aynı şeyden var. Farklı bişey yok yani. Filmin sonu hep aynı şekilde bitiyor...
bodrumda fazlasıyla olan kızlar.

çokta sıcakkanlılar, hi dediğiniz an susmuyorlar :D

oyun çok seviyorlar, hızlı konuşuyorlar ama ingilizceleri baya hızlı.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
saçları uzun koreli erkeklerdir. ya da koreli erkekler, saçları kısa koreli kadınlardır.
aman aman hiç de hoş değilller.
bir hyundai accent era 1.5 crdi değildir.
En şişmani 55 kilo çeken kızdır.
Amk bunlara ekmek vermiyorlar galiba..
Hepsi tatar soyundan geliyor bunların.
Akla sadece virüs getiren kızlardır.
Bir dönem güzellik sırlarına epey kafa yorduğum kızlardır. Ben çok beğeniyorum. makyaj yapsalar da hep doğala yakın görünümlerine ben hastayım. Makyajdan çok cilt bakımına önem verdikleri kesin. Türkiye'de durum tam tersi. Makyaj konusunda Gitgide Arap kadınlarına benziyor çoğu. Softluktan eser yok. Koreli kızlar öyle mi! Fıstık gibiler valla.
Arkadaşım bunların hastasıdır ben de biraz severim ve bunun yüzünden güzellik tercihinde biraz asyaya kaymaya başladım.
Taş gibi olan kızlardır.