bugün

koreli bir kadinla sevgilisin opusurken bir bakiyorsun pat burnu dusuyor falan.
kosarak lavaboya gidiyor.
yanaklarindan bantlar gozlerinden lens takma kirpigini cikariyor alien gibi bir sey cikiyor ortaya.megerse kadinin kaşi bile yokmus vay aq.
Kompile boyalidir.
ayakları çok tatlıdır.
Görüşüm yok ama olsun istesem doğru bilgi için kuzey kore kızlarına bakardım, güneye güvenmiyorum.
en güzel yeri ciltleridir.
güzel kızlar bence ama japon kızları daha bir şirin gözüküyor gözüme. gerçi bunların hepsi birbirine benziyor. bir türlü ayıramıyorum şunları.
uzun boylu gibiler ama değillermiş gibi. değişik bilemedim.

fakat göğüsleri güzel(büyük) sanırım? görenler söylüyor ben değil. *
koreli kızlar hakkındaki bilgim black pink kadar. onlar da iyi yani. ama erkek kpopçulara peruk tak aynı o kadınlar gibi oluyorlar. bu da enteresan bir olay.
(bkz: ayla benim koreli kızım)
Çok yemek yiyorlar deli gibi yiyorlar ama zayiflar adaleti sorgulamama neden oluyorlar. Yuzleri porselen gibi ama bir o kadar da estetikli geneli minyon kizlar.
Japon ve Çinlilere kıyasla daha masum, daha bizden olan kızlardır.

Seksi değil ama tatlı ve sempatiktirler.
bir türk kızı değildir senin dilini bilmez sende onunkini bilmezsin daha dudağa öpücük kondurmadan huylanırlar kısaca bir türk kızı değil.
Onlar teklif ediyormuş -bir Türk atasözü .
Maalesef bizim bal gibi Türk kızları onlardan daha beyazlar. Bunların çoğu bucağına kadar beyaz krem sürüyorlar. Sonra doğan çocuk cin gibi oluyor. O yüzden büyük acılar içindeyim. Yalniz bırahın beni.
Instagram serverlarinin %80' ini mesgul eden kizlardir. Hele turistlerken. Adim basi fotograf cekip instaya koyuyorlar. Saka gibi.
görsel
bazıları aşırı sempatiktir.

görsel
(bkz: olsa da siksek)
valla hepsi mi güzel yoksa bu güney koreliler pazarcı taktiği güzel meyveleri öne mi koyuyor bilemiyorum. eğer öyleyse çok ayıp ediyorlar.
Yoklukta iyi gider.
enteresandırlar.
mimiksizdirler.
yatakta iyidirler.
sanki memesiz gibiler. koreli bi kızda meme görsem şaşıracak gibi olabilirim. silikona vadilerinden bahsetmiyorum.
muhafazakâr görüşteyim, kapanmalilar.

edit: ironi serbest mi?
güncel Önemli Başlıklar