bugün

türk yapımı olmasında ne olursa olsun diyerek o kafayla kore dizilerine saran tip.
cemaat ablasıdır.
aşırı romantizm yüklemesinden kafayı sıyıran tiplerdir. bi de hayran olmuyorlar mı? of çok banal!*
kore dizilerindeki kız gibi erkekleri beğenip feyste kapak fotoğrafı yapan tiptir.
(bkz: kafası bozuk)
en zeki insan tipidir çünkü birbirine çok benzeyen yüzleri ayırt edebiliyor demek ki.
"aptal ergenler" görüldüğü yerde arkanıza bakmadan kaçın adam olmaz bunlardan .
benimdir. ergen de değilim liseli de. orijinal olan ne varsa izlerim. saçma sapan klişe manyağı hollywood filmleri ya da dizileri *, bayık ve çoğu araklama türk dizileri ** * yerine izlemekten vazgeçmeyi düşünmediğim harikulade dizilerdir. izlemeden yorum yapanlar var bir de. hani nerede önyargısız olma ?
Bir tane izledim ve izlediğim için çok mutluyum unutulmaz bir diziydi ( saraydaki mücevher ).
49 il'i izlemiş tiptir. izlemeyen anlamaz. anlamayan konuşur.
felsefe bilmeyen düz adamdır.
eğlencelidir. maldır.

ama eğlencelidir.
denizler imparatoru'nu bilmeyen ergenlerin aşağıladıklarını zannettikleri tiptir.
Türk televizyonlarında dönen ağalı konaklı töre dizilerini izleyen tipten daha zeki olduğu kesindir.
annemdir, hem de hangisi olursa olsun. açar izler. yıllardır böyle.
Sözlükte varsa konuşmak istediğim tiptir. Var olsun!
yalnız insanlardır, zevksiz ve eğlencesizler.
ilginç bireydir.

bilemiyorum, yıllardır şu kore, çin vs bilumum çekik gözlü arkadaşların yayınladıkları dizileri izleyenleri pek tuhaf buluyorum. bünye bilmediğinden olsa gerek. bir de bu tipler epey fazlalaştı son yıllarda, hani ucusundan kıyısından bir kore dizisi izlemeye korkuyorum bildiğin. anladın sen onu.
Dramayı bizden iyi yaptıklarını bilen insandır kalite seviyodur.
izliyen göremezsin zaten izleyen görürsün.

Genellikle bayan olurlar efenim. Bütün Koreli genç erkek oyuncuların isimlerini ezbere bilirler. Anime de izleyebilirler.
arabesk şarkılara uyarlanan kore kliplerinden özenmiş tiptir.
Benimdir.
Yabancı dizilerin karanlık havasından, hayatın sıkıcılığından bunaldığım zaman izlerim. Bazılarının değişik konuları olabiliyor, klasik aşk konulu okul dizileride eğlenceli olabiliyor. Fakat çoğu kızın izleme nedeni oppa dedikleri erkeklerdir. Abartılacak yanları yoktur. Erkek işte, abartmayın kızlar soğuyorum dizilerden.
Üniversiteden konuştuğum kızın izlediği dizi türüdür.
koreli erkek-kız hastası olan insandır.

bilmiyorum ama bana hep böylesi denk geldi.
Ay benim bu.
Türk dizileri çok sıkıcı.
Kore dizileri daha eğlenceli oluyor daha kısa oluyor.
Bir dizi yaklaşık 16-20 bölüm arası. Her bölüm de 45 dakika ya da 1 saat oluyor.
Türk dizisi 3-4 tane izlemişimdir. Kore dizisi ise 40-45 arasında.
Güzel diziler tavsiye edilir sözlük.
Bu dizileri izleyip ergenlik yapanlar da yok değil. Öyle olmayın pls.
güncel Önemli Başlıklar