1. 1.
  Kök hücrelerin bulunduğu göbek kordonundan elde edilen kandır.
  Kordon kanı bankasında saklanır.Geleceteki hastaklıklar karşı bir önlemdir.
  ... italiano
 2. 2.
  bunun bir de bankası var. Makul bir maliyetle hayat kurtarılan yer. insan sevdiklerini o ölümcül hastalıkların pençesinde görmektense varını yoğunu feda eder orası ayrı ama iş oralara gelmeden bu tarz bir önlem almaktan da kimseye bir zarar gelmez.
  ... gegenteile
 3. 3.
  Kuzenim hamile şimdi benim. Kök hücresini saklatacağım, bebeğimin şimdiden yatırımlara başlayalım dedi. Normalde pek mantıklı yatırımlar yapmaz kendisi ama anne adayı olunca bir ilham geldi. Bende merak edip araştırdım. Doğum sırasında kordon kanından alınan hücrelerin saklanmasıyla ilerde oluşan hastalıkların tedavisinde kullnılıyormuş. Tebrik ederim bunu bulanları
  1 ... pembeseven
 4. 4.
  ilk alım için ne kadar ödedik hatırlamıyorum ama yıllık saklama bedeli 100 $'dır. %70 gibi bir başarı oranı olduğu söyleniyor. allah kimseyi muhtaç etmesin. evlat acısından ötesi yok.
  ... cupping tester
 5. 5.
  daha önce yazdığımı güncellemekte fayda var;

  Öneminin ne kadar büyük olduğunun Avrupa’da da yeni yeni anlaşıldığı, insanların sadece küçük bir bölümünün saklatmayı düşündüğü kandır. Sağlık için önemlidir ama pahalıdır.
  ... gegenteile
 6. 6.
  Anne baba olmak kolay değil. Bebeğin güzel bir dünyaya gelmesi ve güzel bir hayata gözlerini açmasını herkes istiyor. O çocuğun tüm sorumluluklarını alacaksın yemesinden beslenmesine sağlığından eğitimine. Kordon kanıda bu adımların ilk başında gelir sanırsam. Doğum sırasında bebekten alınan kordon kanıyla onun sağlığı için doğduğu ilk günden başlıyorsun çalışmaya.
  https://www.kordonkanibankasi.com/
  ... merhabadunya