1. 1.
  Bebekten elde edilen kordon kanının ileride olası biir hastalık durumunda kullanılmak üzere saklandığı laboratuvar.
  ... italiano
 2. 2.
  izmir alsancaktaki şubesini görenlerin "yuh salak herifler yanlış yazmışlar.kordon kan bankası yazacaklarına,kordon kanı bankası yazmışlar" gibi tepkiler verdikleri çok faydalı tıp bankasıdır.
  ... eaglemre
 3. 3.
  Hani yabancı damat diye bir dizi vardı hatırlar mısınız bilmem. Liseliler zaten bilmez. Neyse oradaki esas kızımıza ilik nakli gerekiyordu. Bulmak için aileler yapmadıklarını bırakmamışlardı. O diziden sonra mıdır nedir bilinmez bende bi ilik nakli gerekirse nasıl bulurum diye endişe başladı. Felaket senaryoları yazmaya bayılan biri olarak. Sanki hemen kanser olacam da neyse. Kordon kanının alınması diye bir olay varmış. Doğum sırasında bebeğin kordonundan kan alınıp saklanıyormuş. bu kan ilerde hasta olan çocuğunuza, kardeşinize veya kendize de kullanabiliyorsunuz. Benim aklıma yattı valla. Evlenince çocuğumun kordon kanını saklarım.
  2 ... tcburak
 4. 4.
  Ya abi hani böyle çocuğunun ilk ayakkabısını, ilk dişini falan saklayanlar var ya telknoloji bu kadar gelişmişken sadece dişle oyuncakla ayakkabıyla yetinmek neden sorarım size? illa bir şey saklayacaksan korkon kanını sakla ki ilerde lazım olur. Allah göstermesin bunun kanseri var kemoterapisi var elimizde böyle bir imkan varken neden kullanmayalım ki bunu?
  ... basketcase
 5. 5.
  Banka hesaplarına yatırım yapanlara yenisi eklenmiş. Yaşam bankası diye geçince adı merak edip girdim. Ben böyle eft havale falan bekliyorum kordon kanı, kök hücre görünce far görmüş tavşana döndü gözlerim. Zerre bilgimin olmadığı konulardı. Adamlar açık açık anlatmış herşeyi ne işe yaradığını nasıl alındığını daha sonra kimlerin kullandığı vs vs bence düşünülebilir.
  ... pembeseven
 6. 6.
  konu hakkında kanaatlerini bildirmişti. Başta kafa kurcalayıcı gelebiliyor. Sonrasında tüm bu imkanlar sahip olan bir yapının bizim ülkemizde de var olduğunu öğrenince daha da sevinmiştik. Devlet hastanelerine kıyasla daha çözüm odaklı hizmet sunduklarını bilip gördüğümüz famicord grup bu işin öncüsü.
  Anne baba adaylarına tavsiyem, doğum öncesi mutlaka kendi doktorlarına da danışmaları.
  ... gegenteile
 7. 7.
  https://twitter.com/Yasam...status/930082669588897792 Fernando Muslera ile şu paylaşımlarına denk geldiğim firma.
  ... eccalimre