bugün

(bkz: kopya vermemek için kağıdını elle kapatan piç)
o kadar çalışıp gezen tozana iyi not mu kazandırıyim diyen kişiliktir. paylaşmanın tadını bilmez öküz gelir öküz gider ve büyük ihtimalle sınavlardan sonra iyi dayak yer..
saf kan ibnedir. kendi kopya istediğinde almasını iyi bilen ibnedir.
görenin de kağıdında coca-cola'nın formülü yazıyor zannedeceği gıcık kişi.
Sınav sonunda genellikle olan konuşma
-Olum nie kopya vermedin lan ?
*Vallaha Yapamadım.
-Lan Kağıdın Dopduluydu **
*Abi hepsini salladım.
- Senin ben .... .....

Aradan 1 hafta geçer notlar açıklanır.
o 70 almıştır ben 40 hani yapamamıştın olum ?
tamam abi birdahi sınav söz vericem der ve gene vermeyen tam sopalık ve arkadaşı olmayan tiplerdir.
öğrenci değil insan olmayan tiksinç insanlardır . sınavdan sonra 100 almayı başardın ama adam olmayı başaramadın denebilir .
ibne olduğu kadar, geleceğin yöneticilerinden biridir.
erkeğine ibne,dişisine kaltak denir.bunları taksim meydanında birini sallandırıcaksın,bak bir daha yapıyolarmı.
ahlaksız, bencil, hıyardır liseden mezun olana kadar bunlardan sürekli görürsünüz, efendim bunlar öğrenmezler neden diyecek olursanız;

adam başta "bilgi paylaştıkça çoğalır" sözünü öğrenememiştir.
elleri kırılası bencil.
kıskanç ve beleşçi, otlakçı kişilerin çekemedikleri, kötü sözlerle ithamlarda bulunduğu çalışkan kişidir. kıskanmayıp çalışarak, kişinin kendi emeğiyle bir şeyleri elde etmenin zevkine varmasıyla, haksız olmadığının anlaşılacağı tiptir.
emek hırsızlığına müsamahası olmayandır. takdiri hak edendir.
yanında sınava çalışmayıp kopyaya güvenen veledi zinanın oturduğu ibnedir.
katıksız kıskanç, sinsi, göthan'dır.
bu türün insanları sınavlarda kopya vermezler, notlarını paylaşmazlar, tek dertleri 100 üzerinden 110 almaktır.
bilgiyi kıskanan insanlardır. nasıl bir türse artık...
orospu çocuğunun ta kendisidir. o ne lan biz okulda direk kağıtları değiştirirdik.
soruları yanıtlarken salt hayal gücünden yola çıkan, masum arkadaşını da yakmak istemeyen ibne olabilir...

edit: artık niye ibne oluyosa!
bu ipneler sınavdan önce hiç çalışmadığını iddia ederek, hiçbir sorunuza cevap vermezken, sınav başladığı an kağıda yumulup kafasını hiç kaldırmaz. sınav sonrası bu adamlara atılacak dayak, kötü geçen sınavın bütün stresini üzerinizden alabilir.
gotune sagamindan bi pandik atilasi ibnedir.
baskasindan kopya cekildikten sonra buna donup nanik yapmakta hos olabilir.
(bkz: pandik)
(bkz: nanik)
çan eğrisi sistemi varsa ve sınıf mevcudu azsa akıllı bir ibnedir. fakat baraj sistemi olup; veya sınıf kalabalıksa ayıp eden ibnedir.
kopya vermeye yanaşmayan inek tipi öğrencidir.

ön sırada oturursun sınav esnasında arkanı dönersin. tam kağıdına bakıp onun yazdıklarından yazacaksın ki ibne kağıdını elle kapatır. olm açsana şunu yazalım dersin. ya ben onları silcem şimdi der. böyle de biz zihniyet işte.
güncel Önemli Başlıklar