bugün

(bkz: bu gece kopmam lazım)
(bkz: vade retro satanas)
salak kız şarkısı.
radyoda ibrahim tatlıses tarafından yorumlandığını duyunca zincirleme kazaya sebebiyet verebilecek şarkı. *
(bkz: yok artık)
ibo abimiz tam da oynamalık bir havada yorumlamıştır bu şarkıyı; insan istese de hüzünlenemez tersine kalkıp göbek atası gelir. hem ne gerek var gama kedere azıcık eğlenelim di mi ama?**
iBRAHiM TATLISES VERSiYONUNDA "NAZIN ZIN ZIN ZIN "DiYE BiR BÖLÜM VAR Ki FACiA.ÖYLE UYGUN GÖRMÜŞ iBRAHiM TATLISES.AJDAR'DAN MI ESiNLENDi NE ?

kon
kon kon
kon aşka kon
don
don don
don aşka don
seni sevdim en son
sınava soksan beni on alırım on on
on alırım on on on on
ibrahim tatlıses 'in bol ''isotlu'' bir çiğ köfte edasında, sanki mangal yaptığı otelin tuvaletinden söylüyormuş gibi söylediği şarkı.

halbuki, biz de ne güzel deniz seki den dinliyor, kimi zaman ''yutup'' a giriyor, klibine bakıyor 'ne de güzel bir şarkıymış değil mi!', !iyi ki yıldız tilbe yazmış da, deniz seki de okumuş.! diyorduk. ne gerek vardı böyle işlere durumlarına gark etmiştir bünyelerimiz.
yıllarca aklımızın bir köşesinde çok hoş bir ergenlik dönemi hatırası olarak yer edinirken ibrahim tatlıses'in yorumlamasıyla birlikte piyasa olup laçkalaşan şarkı.

(bkz: popüler olan şeylerden nefret etmek)
scotch'ta bile çalan şarkı.
mükemmel bir yıldız tilbe şarkısı. diğerleri için
(bkz: kış güneşi)
(bkz: aşk yok olmaktır)

"hani ben olacaktım yalancı, başının tacı..."
ibrahim tatlıses'ten bile dinlenebilir.
Süper bir cümledır. Genellikle neselı oldugunda söylenir.
bir duble rakı, sigarayla dinlenince ayrı bir anlam kazanan yıldız tilbe şarkısıdır. *
şarkının geri kalan kısmı güzel, fakat "kop gel günahlarından" kısmı ilk dinlediğimden beri beni öldürmüş, gebertmiştir. nedeni belirsiz. ama engellenemeyen bi istekle o sözcükler söylendiğinde gülüyorum. ibraam tatlıses in yorumlaması da ayrıca bir felakete ev sahipliği yapmıştır. klip de ayrı bir dehşettir. o arkadaki insanın gözüne gözüne gircek gibi duran sözcükler de berbat. neden öyle bişe yapılmış çözemiyorum. hava atmak için olabilir "bu sözler varya bu sözler, yılın en iyi şarkı sözleri" denmek için olabilir mesela.
deniz seki'nin güzel sesiyle hayat bulan; fakat ibrahim tatlıses'in yorumuyla rezil rüsva olan süper ötesi yıldız tilbe şarkısı'dır.
(bkz: topla gel gunahlarindan)
deniz seki'den dinlenmesi gereken parça.

--spoiler--
ilk defa üşüyorum kollarında
--spoiler--
ibrahim tatlıses in cabrio araba içinde hayat verdiği şarkı. şişliden taksim e sallanırken, osmanbey de açılır. roberts cafe ye selam çakılır. mojito şart.
her kelimesi ayrı dokunduran deniz seki şarkısı. bakın şimdi başlıyoruz;

-söndü içimin ateşi. bitti. bıktım yalanlarından.

evet aynen. bir süre sonra o yalanlar sönmez dediğiniz ateşi bitirebiliyor.

-nazın, sitemin belli değil. ben senin neyinim anlayamadım?

bu ne lan? sevgilinim ben senin, kölen değil.

-sevda ateşin aynı değil. ilk defa üşüyorum kollarında.
kolarında üşümek. ateşinin sönmesi onun. evet. bunun sebebi çok açık. başka biri var. bu kadar açık.

-kim bu gözlerindeki yabancı? yaralar beni yüreğimden..
-hani ben olacaktım yalancı, başının tacı?

yalanlar yalanlar.. kanmayın ona. içiniz sızlamasın artık. o çoktan gitti aslında.

-bugünün, yarınların günahkar. yakanı bırakmaz ellerim!
hani ben olacaktım yalancı, başının tacı...
johnny sins'e atfedilmiş özel bir klibi olan şarkı:

http://www.youtube.com/watch?v=59_XQVKojdk
nazın zın sitemin belli değiiiiill
http://www.youtube.com/watch?v=kTA-jOvVWv8
johnny sins in klibinde oynadığı bir söz müziğin yıldız tilbe ye ait olduğu bir ibrahim tatlıses şarkısıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=QJjeGLnhVPk
dönüp dönüp tekrar tekrar dinlenilen şarkıdır.
ayrıl da gel.

aşmış bir yıldız tilbe bestesidir.

deniz seki de henüz çıtırken söylerdi.
2008 yılının ilkbaharını hatırlatan nokia 5200 telefonda dinlediğim şarkıdır.