1. 1.
  Çok uzatmayacağım. Kürtler Konya'nın muhtelif yerlerine yerleşti yerleşeli huzur ve güven ortamı bozulmuştur. Şöyleki;

  Konya nüfusunda artan kürt oranı yerli halkın huzurunu bozmuştur. Delili ne mi? Özellikle Karatay ilçesindeki oy dağılımı ile suç dağılımını ölçün, biçin. Hdp'nin oyunun artması demek kürtlerin artması demektir. Kürtlerin artması demek suçların artması demektir. Bunu anlamak için sosyolog olmanıza gerek yok. Herşey ortadadır. Afrin'deki teröristler, o orospu çocukları, bizim vatanımızın içinde yaşayan orospu çocuklarından daha kötü değiller. Özellikle bazı mahallelerde konuşurken kanal değiştiren kürtler öykürerek kendi iptidai dillerini konuşma cüretini gösterebilmektedir. Bozuk Türkçeleri ile ne kürt ne de Türk olabilmiş bu orospu çocukları ülkemize fetöden daha büyük beladır. Şimdi göt kangrenleri kürtlere şöyle dedi böyle dedi diyecekler. Bu bahsettiklerim has orospu çocuğu olan, okullarda bayrak indirmeye çalışan örgütlü, pkklı orospu çocuklarıdır. Nerden mi biliyorum? Bizzat yaşıyorum. Devlet bizi yaraladı. Kürtler zülüm çekiyor diye bizi azınlık yaptı. Başımıza kalktılar. Özerklik istediler. Ben elime silah alıp çıkmayacağım tabiki. Bu devlet götlerine namluyu takacak elbette. Ama o zamana kadar kürtçülerin bazı çoğunluk olduğu bölgelerde çile çekmeye mecburuz. Bize göz göre göre kefen biçiyorlar. Aha buraya da yazıyorum.

  #39201698 bu entry yazan vatandaşa;

  Kürdistan fantazisi kuran kürtlerden daha fazla bahsettiğin kürtleri görmedim. Bahsettiğin durum istisnadır.

  Turin isimli arkadaşa;

  Tekrar ediyorum. Kürdistan fantazisi kuran bir adamın bu ülke menfaatine yapacağı tek şey geberip gitmektir. Bu hayale dalmayan işinde gücünde olup vatana ihanet etmeyen gocunmasın.
  14 -5 ... ylnmemleket
 2. 2.
  entryi yazarken ölen yazarın beyanı. devamı gelmedi cümlenin...

  edit : geldi.
  5 ... gethere
 3. 3.
  bilimum adi suçların hepsi. (gavatlık, uyusturucu, hırsızlık, gasp vs.).
  5 ... 9 numarali kaleci
 4. 4.
  Ucuz ve kaliteli iş gücü lan oğlum kürtler olmasa inşaat yapamazsınız tek hikayenizde inşaat zaten.
  -14 ... shizi
 5. 5.
  Kadınların kızların sokakta rahat gezememesinden tutun, uyuşturucuya, yankesiciliğe hatta tecavüze kadar çoğu suçun aynı ırkla bağlantılı olması tesadüf değil.
  Konya’da da benzer bir durum gerçekleşmiş belli ki neredeyse her şehirde malesef olduğu gibi...
  5 ... sozleriyle alkis alan yazar
 6. 6.
  her yere getirdikleridir, huzursuzluk, çirkin çocuklarla dolu sokaklar, gasp, lohmacun etc.
  6 ... ibni maymun
 7. 7.
  dünyanın en medeni şehri konya'ya kürtlerin getirdikleridir. hani şu 1 kasım seçimlerinde ak parti'nin yüzde 75 oy aldığı, tutuculuğuyla ünlü konya'dan bahsediyoruz. evet.
  2 -2 ... lumina obscura
 8. 8.
  ırkçılık mallıktır ırkçı da maldır.

  cihanbeyli -konya ,yaklaşık 20 sene evvel gitmiştim yemeğini paylaşan kahvede size çay ikram etmek için birbirleri ile yarışan , kahvede çay içmişseniz lokantada o kişi size tatlı gönderirdi.
  fakiri de var tabi zengini de . doğudan bir çeşit sürgün gelmiş insanlar.

  konya'da göremediğiniz güler yüzü burada fazlası ile görürdünüz.

  benim başıma gelmedi istanbul'da aynı sokakta oturduğumuz antalya'nın bir ilçesinde dükkanı olan bir komşumun başına geldi. konya'da . bir kızı vardı -7-8 yaşında birde 5-6 aylık oğlan.

  inanır mısınız üç beş büfe gezdim dedi ramazan günü. araçta ki su çok ısınmış çocuğa vermek için arabayı durdurup su alacaktım satmadılar dedi. çocuğa vereceğimi söylediğim halde.
  o zaman ki konya bugüne göre daha güzeldi şimdiyi düşünün.

  cihanbeyli'de olsaydı bu olay evi açardı kürtler.

  malatya'da aynı oldu. kürtler azaldı dinciler ırkçılar türedi işte bugünkü malatya'nın hali.

  böreği tatlıyı çok severim hele taşra illerinde süper yaparlar ,fakat az yemek lazım bende mide bildiğin 50 kiloluk çuval.malatya'da trenden indim . çarşıya yürüdüm börekçi ,bingöllü imiş sonra öğrendim. tatlıda var dükkanda . ben iştahla bakıyorum ama vakit öğleyi geçmiş trende iki sandviç yemişim. fazla gelir. ama börekte tatlıda çağırıyor. baktım baktım epey baktım caydım döndüm yürüyorum. bir kolumdan tuttu. börekçiye soktu. baktım börekçi .meğer param yok sanmiş üzülmüş ikram etti. uzun yazmayayım.

  işte kürt bu ,bir lokmasını paylaşır.

  hadi şimdi naş.
  -11 ... baris hemen simdi
 9. 9.
  Olum bırak sen kürtleri falan filan onlar en azından bizim ülkemizin vatandaşı, örfümüzü adetimizi az çok bilirler. Sen asıl suriyelileri dert et. Hiç avartısız söylüyorum şu an konyada belkide konyalıdan çok suriyeli vardır, bazı ara mahallelere girdiğiniz de türkiye de olduğunuza inanamazsınız.
  ... turin
 10. 10.
  gonyalı şaptı

  şimdi şeker oldu.
  3 -2 ... timur cengiz hulagu