bugün

istanbul, ankara, izmir, bursa, izmit, mersin ve adana'daki carrefour'larda ve beyoğlu istiklal'de şubeleri bulunan bir saat mağazaları zinciri.
yaklaşık 100 yıldır sirkeci'de hizmet veren saatçi. bulunduğu dükkanı, ilk sahibi olan rumlardan satın almışlardır. şimdiki sahipleri aksekili'dir
çok pahalı bir saatçi.daha iyi saatleri daha ucuza bulduğunuz bir sürü yerler var.
çok eski firmadır, sirkeci hamidiye caddesinde dükkanı var.

lakin aşır pahalı fiyata saat satıyorlar. aynı saati başka dükkandan %25 daha ucuz alabilirsiniz. böyle eski bir firmanın aşırı fiyatlara alan müşterileri eski bir firma olduğundan dolayı saat alıyor. lakin bu insanlar piyasayı hiç bilmiyor.lakin böyle tanınmış bir firma sürüm yaparak makul fiyatlara saat satsa daha çok kazanır. bu durumda kaybeden, konyalı saat firması oluyor. görsel
an itibariyle sadece konyada olmadığını gördüğüm saat mağazasıdır. (bkz: vay be)
şikayetvar.com'da tamı tamına on sayfa şikayet bulunan tehlikeli saat firması.

garantiden şikayet eden mi dersiniz, ürünlerin kalitesizliğinden şikayet eden mi dersiniz, verilen sözlerin yerine getirilmeyişi, serviste kırk elli gün kalan saatler vs. vs. hadi şikayet olur eyvallah da yarısına cevap bile yazılmamış. müşteriyi sallamıyor anlaşılan. baba müşteriyi sallamazsan müşteri seni hiç sallamaz onu bir ayarla da.
saat bakıyordum bir tanede beğenmiştim hatta ama bu şekilde olmaz tabi. hemen vazgeçtim. eyvallah şikayetvar.com.
Saatin de memleketi olduğunu gösteren saatçidir.
internetteki reklamlarında saatler piyasaya göre daha ucuz neden acaba.
Eski ve unludur.