bugün

kendilerini kandırmaktan başka bir şey değildir.
Ama bir bağlaçtır ve nokta konmuş cümleden sonra ama ile başlanmaz.

Bu tavır inandıkları din üzerine olabilir, akdeniz kıyılarında hristiyan halk da buna inanabilir, kendinizi kasmayın.

Ateistler de çilekli çikolatalı pasta cennetine inanabilir, kime ne ki?
Birincisi, ama ile cümle başlanır. Tıpkı ve, fakat, yalnız gibi bağlaçlarla cümlenin başlamasının mümkün olduğu gibi.

ikincisi, dilbilgisi diye yazılmaz. Dil bilgisi diye yazılır. inception gibi oldu amk. Yazım yanlışı içinde yazım yanlışı.

Şimdi, silktirin gidin buradan çok bilmişler.

Ekleme: üçüncüsü, konyalılar kendini cennetlik sanmaz.

Bir kez daha silktirin gidin buradan.
bu konuda o kadar doluyum ki anlatamam. saçın açıksa bittin o pis aşagılayıcı bakışlara maruz kaldın demektir. insana öyle bir bakıyorlar ki kendini çıplak hissediyorsun. bir de yanında bir erkek arkadaşın varsa yanına gelip azarlarlar iste siz bizim cocuklarımıza kötü örnek oluyorsunuz cehennemde yanıcaksınız yahu amca arkadaş ayakkabısını bağlıyor bende sadece cantasini tutuyorum naptın bizi öpüşürken mi yakaladın diyemiyorsun da. bu arada cocuklarinin yaptiklarindan hic haberleri olmaz tabi kız kapalı 4 tane sevgilisi var ihtiyaclarini sevgilisine karsılattırıyor ama kapalı ya namuslu ve cennetlik gerisi mühim değil. bende açıksam bir gün olsun askılı bir sey mini etek giymemisimdir o sözde kapalı arkadaşlar konyalıların gözünde melek olanlar sürekli sen nasıl açıksın ben senin yerinde olsam varya neler giyerdim diye bana öneride bulunuyorlar. dış görünüse bakmicaksınız iste öyle dolmuşa bindiginizde açık kız yer verdiginde bir tebessümü bir tesekkürü hor görmeyeceksiniz. siz tüm bu ön yargılara rağmen cennetlikseniz herkes cennetliktir. hala yazasım varda neyse. zaten birazdan konyalilar tarafından linc yemeye baslarım hayatta hatalı olmadıkları için kabul etmezler bu yazdıklarımı.
beleş makarnanın olduğu her yer onlara cennet. onun için demişlerdir.tepside dansözü babam mı oynatıyor ?
hepsini bilen allah´tır, gerisi fasafisodur.