1. 1.
  Kampusun mülki ve idari amiri? Adamlar devlet kurmuş vali, kaymakam atamış hem de tek bir kişi bunu yapacakmış. Vay ki ne vay! Ben mezun olalı nerdeyse 20 yıl olacak hiç bir şey değişmemiş demek ki. Vaktiyle bunlar insanları zorla toplar birini çıkartırlar işte bu sizin reisiniz derlerdi, teşkilat masası dedikleri yere gitmezsen doverlerdi. Fakultenin kantininde ramazan günü neden oruç tutmuyorsun diye bir kızın sille tokat dayak yediğini gördü bu gözler.
  15 -1 ... abaninaltindakisopa
 2. 2.
  Yıl oldu 2018 bunlar hâlâ aynı rolde. Büyük konuşmak istemiyorum yarın aynısı başıma geliyor.
  6 -2 ... ulkucuwolf
 3. 3.
  bu söylediklerinizi birebirde yüzlerine de söylesenize sıkıyorsa kodumun gevşek solcuları.
  4 -35 ... manchesterli maho aga
 4. 4.
  ne desem bilemedim. bayrak vatan sevgisi iyi güzel de, bu şekilde şov yapınca yavan kaçıyor.
  9 -3 ... kafam bir milyon
 5. 5.
  adami zorla gomonis yapabilecek bir konuşma.
  türklüğe faydadan çok zararı var, bu tarzın.
  karşındakiler seni dinlemye gelmiş türkler, çinli falan yok karşında, di mi?
  13 -2 ... pilotmont 1
 6. 6.
  kendini bilmez 3-5 andavalın yaptığı ve birkaç kişinin de dinlediği üniversite yönetiminin, yök'ün devletin izin verdiği devir teslim sırasında yapılan ülkücü konuşmasıdır.

  bu tür eylemler, reis olayı bu mafya vari konuşmalar 95'li yıllarda kaldı sanıyordum hatta videoyu araştırdım biraz yok lan yeni imiş.

  bu 1 dakikalık konuşmayı yapan 3 kişi sizler birer hiçsiniz aslında. sıfır kadar değeriniz yok eksilerdesiniz.

  hani video başında namusum ve şerefim olarak saydığım kur'an ı ve bayrak'ı cümle içinde kullanması var ya. o kadar sahtekarsınız ki sizin gibileri ayda bin liraya kapımda bile beslemem.
  9 ... omrum tribunlerde gecti
 7. 7.
  Şaşırılacak bir durum yok. Okuldan, aile ortamına kadar Vatan, millet, sakarya ile büyütülmüş, gazla çalışan çok kişi var!

  Şahsen vatanmış, bayrakmış, ırkmış vs. Bunlar benim için kutsal birşey değil, bunlar için ölecek kadar kafayı da sıyırmadım. Yorumuma katılan olur mu bilmem ama arkanızdan lüks sofralarda, partilerde kadeh dokuşturup, eğlenip, keyfine bakacak halkı takmayan siyasetçiler için ölüyorsunuz. geçmişe de bugüne de bakarsanız durum bu, kendinizi kullandırtmayın.
  12 -3 ... hepinizi sevmiyorum
 8. 8.
  konyaninkini bilmem ama, ülkücü tayfasini bilirim. lisedeyken bizim okulda da vardi. böyle götü saglama alayim diye ocaga giderler tek gezemezler, tek gezdiklerinde de gülsuyu dolaylarinda bir guzel dayak yerler bir araya geldiklerinde de asariz keseriz der bi skim yapamazlar birbirlerine gaz verirlerdi. aha iste büyuk baskanlari ne ki kucumenleri bir cacik olsun.
  5 -1 ... kerberos34
 9. 9.
  bunları tanırım tek yaptıkları gösteriş, kız tavlamaya çalışmak, ona buna sarkmak, kantinde masaları birleştirmek sanki çok mühim bir iş yapıyormuş gibi tavırlar takınmak, reis dedikleri şahıs geldiğinde birden ayağa kalkmak, hangi devirde yaşıyoruz lan köle misiniz siz? şu reis dediklerin de birkaç kez bizzat kendim duydum bütün kızlar da bana yazıyor yhaa deyip duruyor. bu kıt beyninizle mi ülkeyi kurtaracaksınız.

  yazık sadece yazık.
  14 ... neden olmuyor hala anlamiyorum
 10. 10.
  devlete başkaldırının itirafıdır. devletin valisini kaymakamını yok sayıp mülki idari amiri atamışlar, devletin askeri polisi yokmuş gibi kendilerine uç beyi demişler. bir cumhuriyet başsavcısı bu konuşmaları ciddiye alsa bu şahısların başı fena yanar. sözde özyönetim ilan edip kendi yöneticilerini seçen pkk'lıların yaptığıyla, devlet içinde paralel devlet kuran fetöcülerin yaptığıyla bu yapılan arasında bir fark göremiyorum. aklı başında sağduyulu ülkücülerin de bu durumdan rahatsız olduklarını düşünüyorum.
  10 -1 ... tacettin limoncuoglu