bugün

Her türlü rezilliği yapanı adalete teslim edenlerin 4 sene ceza aldığı olay.
konya şaşırtmıyor.
(bkz: konyanın muhteşem bir şehir olması)
Ulan ne istediniz ilin garibinden.
Koyunu kuzuyu bahane etmiş p.zevenkler...
O tecavüzcülerin kimliklerini resimlerini niye paylaşmiyorlar.umarim ceza evindeki abilerimiz gerekeni yapar.
--spoiler--
kadir şeker olayı da konya'da idi. nasıl tesadüf ama.
--spoiler--
Tüm kötülükler bir şehirde nasıl toplanabilir amk.
Şeytana uyduk demişler.

O sırada şeytan:
-ben ne alaka.
Kadir şeker olayına benzemiş, yardım etmeye korkacak artık insanlar.

Olayı ortaya çıkaranların serbest bırakılması gerektiğini düşünüyorum.

Bu arada olay Konya'da olmuş, burası çok önemli, konya.

Kadir şeker olayı da Konya'da idi. Nasıl tesadüf ama.
Tecavüzcüleri dövenlere 4yıl cezayı çok, tecavüzcülere verilen cezayı ise az buldum.
Ülkenin her yerinden ahklaksızlık akıyor. Bu ne çürümüşlük böyle. iğrenç bir olay.
Netflix izleyip ahlakları bozulmuş olarak okudum ben.
BUnlar insan değil amk. konya işte ne beklersinki.
iğreniyorum artık. Nasıl yapabildiniz? Nasıl mideniz kaldırdı? Bir de kur’ana el bastırarak nasıl annesini getirmesini istediniz? Eğer açığa çıkmasaydı bir de başkalarına peşkeş çekecektiniz!
Ezanlari susturamazlar, bayrağımıza dokunamazlar reisi yedirtmeyiz çıkışı reçetesi olarak kullanabilirler.
şimdi benim bu çobanla oyum bir mi?

gerçekten çok yazık...
olayın konya'da olduğunu vurgulamayı unutmayın ama bak konya'da. kon-ya. tekrar heceleyelim kon-ya.

olay izmirde olsa i harfi bile geçirmezsiniz ama.
Her tür rezillik. 12 yıl az vermişler. Konya monya diyoruz da... Gene arkadaşları yakalatmış. Konya'da gene gelişme var. Ne dersiniz?
Koyun bahane göt şahane. Koyun için insan tecavüz eder mi?
Şeytan şok!.

Swh...
çok vasat bir topluluk, konyanın köylüsü. a dan z ye, vasat.
bizim konyalı köylü kurnazlarını kartellere teslim edin, iki güne kalmaz tövbe eder, ayaklarınıza kapanırlar kurtarın beni bunlardan diye.

bunların en çağdaş, en seküler hali bile ibrahim atabey ayarında, ne kadar vasat bir güruhtan bahsettiğimi anlayabiliyor musunuz?
Bu kadar eziyeti yaptıktan sonra mağdur ettikleri çobana kurana el bastırarak yemin ettirmeleri de cila olmuş.
Ne kadar da dini bütün müslümanlarmış bu saldırganlar. Tecavüz ettikleri Adamın anasını bacısını da sikmek için kurana el bastırıp yemin ettirmişler.
Vay beeeee!!!
Mevlana şehri diye adamı döndürüp...
Anadolu irfanı tam gaz devam.
Konya şasirtmadi yine.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar