bugün

(bkz: canına susamak)
3 yıldır konyadayım. Emin olun görmedim.
Bir ankarada mini etek giymek kadar olmasa yikarlar orayi.
(bkz: iç anadolu yobazı)
Kilolarca yürek yemek gerek bunun için.
(bkz: yürek yemek)
En az izmirdeki kadar günahtır.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
en az buenos aires'te ki kadar mübahtır. giyelim giydirelim giyenleri asla küstürmeyelim.
Bugun gerceklestirdigim eylemdir. Yanimda bir erkek olmasina ragmen hayvanimsi laflara ve bakislara maruz kaldim. Napalim mk zorunda kalinca.
orayı yıkarlar. bak yıkarlar demiyorum, yıkarlar.

allahtan cem yılmaz icat edilmiş.
Ulan hatunlar, almayın bacak kıllarınızı aq öyle giyin bakalım ne olacak bakacaklarmı?
millet gözüyle sikerken hamile bırakabilir. dikkat etmek lazım. ertesi gün hapınızı hazır edin.
Erkeklerden çok kadınların bakışlarına maruz kalırsınız.
hayatı umursamayan kişilerin yapabileceği bir eylemdir.
sikilebilirsiniz dayak yiyebilirsiniz ya da sike sike dayak yiyebilirsiniz.
Bende konyada yaşıyorum mini giyende var çarşaf ortunende abartilmamasi gerekiyor.
alt alta 4 tanesini birlikte giymekle mumkun olabilecek eylemdir. ortamlarda giydim dersin kim bilecek.
Natali ye bile bakiyorlarsa unutsuz bir sehirde yasamak demektir. Cidden vahim bir durum olsa gerek. Alinmaca gucenmece yok kirk yil colde yurusem ayakkabim eskimese elime kiz eli degmese yine natali'ye bakmam. Bakamam. Yazik konya halkina.
Bosnada giyerseniz pek yadırganmayacak olaydır.Mevlana civarı şeriat içeren alandır.
konya o kadar muhafazakar bi şehir değildir. mevlana var diye öyle sanmayınız efenim. bAna bi arkadaşım öyle demişti.
2sene önce dar mini elbiseyle yaptığım eylem. Kusura bakmasınlar onlara göre günahsa kendileri giymesin.
Cok tehlikeli.
Esnafın yuhlamalarina maruz kalmistim, markete girince adam gerilmişti, taksiye bindim o da gulmuştu alttan alttan bi de erkek adama yakışmıyor galiba onlar da haklı.
recm edilmekle sonuçlanabilir. tavsiye edilmez.
muminiz imanliyiz diyenlerin igrenc bakislarina maruz kalma sebebidir. konya'da mevlananin oralarda şortla gezmistim. adamlar uzayli gormus gibi azgin azgin baktilar bana. gösterip vermemek bu galiba. Ben de medeni sanirdim turkiyenin tahil ambarini. antalya ya gelin gorursunuz bikiniliyi mini etekliyi sortluyu. nihahahaha.
konya gibi medeni şehirde hoş görüyle karşılanır. evet.