1. 1.
    kadının buraya kedileri alıştırıyor diye hayvan sever vatandaşın koyduğu su kaplarını fırlattığı görüntülerdir. insanlıktan nasibini almamış orospular, haysiyetsiz yıkık orospu çocukları dışarıda ki nemde dilimiz damağımıza yapışırken tek yaşam kaynağı olan suyu bile fazla görmüş insanlardır. Ulan ne kadar rahatsız olabilirsin kediden ne kadar ? Konuşmalar ve diyaloglar baştan aşağıya cahillik bunun başka açıklaması yok. inşallah cehennem diye bir yer vardır da önünüze bir yudum su koyan olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=IlVaOwZKXUI+

Edit ; Konyalılar bunu eksiledi
    22 -14 ... desarjstx
  2. 2.
    hanımefendinin bir beyanı da 'kemik oluyor buralar hep' şeklindedir.
    (bkz: sokrates in savunması)
    4 -1 ... lennonvari
  3. 3.
    Aşırı ve cahil islamcıların Dünyada iyi güzel ne varsa karşı olduğunu bir kez daha kanıtlayan bir olay daha.
    5 -9 ... asuregibisurat
  4. 4.
    şaşılacak bir yanları yoktur.
    yobazlıķ iyiliğin en büyük düşmanıdır.
    hala bunu öğrenemediniz mi?
    3 -1 ... fanfan la tulipe
  5. 5.
    tabi biz aydın sözlük yazarları olarak peşin hükümle buradayız.

bir yanda "kedilere değer veren hayvansever bir melek <3" diğer tarafta başörtülü bir "karacahil, orospu çocuğu" falan filan...

lakin ben adım gibi eminim bu hayvansever dostumuz belli ki sırf kıllığına, sırf inadına, sırf duyar kasmak için o kapları kasıtlı olarak o kapıya koyuyor. sırf o kadınlar rahatsız oluyor diye kışkırtmak için koyuyor. yani olay spontane gelişmiyor, muhtemelen bu tartışmanın önceleri de var. yani muhtemelen bu hayvansever arkadaş defalarca uyarılmasına, belki de rica edilmesine rağmen kışkırtmak için bunu kasıtlı olarak yapıyor. sonra videoya çekiyor.

süper malzeme. bir yanda kedisever, diğer yanda başörtülü cahiller. tam da sözlük ve sosyal medyada duyar kasmalık.

şahsen ben olsam eğer söz konusu hanımefendiler rahatsız oluyorsa gider onların kapısına değil, 2 metre öteye koyarım. kokudan rahatsız oluyor olabilir. alerjisi olan olabilir ( ki benim var ) vs vs.

yazan: bir hayvansever. ama gösterişsever değil.
    8 -7 ... merzifon prensi
  6. 6.
    Konumun Konya olmasına hiç şaşırmadım.
    1 -9 ... sweet pyschopath
  7. 7.
    inançlarının aşırılığından yapmışlardır.evet.
    1 -1 ... yasenkimsin
  8. 8.
    Neden sürekli aşağılanıyorlar anlamadığım kimselerdir. Herkes hayvanları sevmek zorunda diye bir kural var da biz mi bilmiyoruz nedir yani.
    5 -7 ... kivilive
  9. 9.
    Derhal tuvitirda hıristiyan arkadaslarla paylastigim video.

Üstel olarak artiyor izleyen sayısı.
    2 -2 ... erector
  10. 10.
    hayvanları pek sevemem dokunamam. bilmiyorum, benim de huyum böyle, 25 yıldır bir hayvanı kucağıma alıp sevdiğim yoktur. ama fakat lakin, hiç bir zamanda bir hayvana zararım olmamıştır. asla ama asla

şimdi gelelim konuya ben sizin ananızı sikim ne istediniz 3-5 tane su kabından orospu kızı kahpenin evlatları. sorsan beş vakit namazlarındadır bu kahpe çocukları.
    2 -4 ... ben deli deilim