bugün

kadının buraya kedileri alıştırıyor diye hayvan sever vatandaşın koyduğu su kaplarını fırlattığı görüntülerdir. insanlıktan nasibini almamış orospular, haysiyetsiz yıkık orospu çocukları dışarıda ki nemde dilimiz damağımıza yapışırken tek yaşam kaynağı olan suyu bile fazla görmüş insanlardır. Ulan ne kadar rahatsız olabilirsin kediden ne kadar ? Konuşmalar ve diyaloglar baştan aşağıya cahillik bunun başka açıklaması yok. inşallah cehennem diye bir yer vardır da önünüze bir yudum su koyan olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=IlVaOwZKXUI

Edit ; Konyalılar bunu eksiledi
Aşırı ve cahil islamcıların Dünyada iyi güzel ne varsa karşı olduğunu bir kez daha kanıtlayan bir olay daha.
şaşılacak bir yanları yoktur.
yobazlıķ iyiliğin en büyük düşmanıdır.
hala bunu öğrenemediniz mi?
tabi biz aydın sözlük yazarları olarak peşin hükümle buradayız.

bir yanda "kedilere değer veren hayvansever bir melek <3" diğer tarafta başörtülü bir "karacahil, orospu çocuğu" falan filan...

lakin ben adım gibi eminim bu hayvansever dostumuz belli ki sırf kıllığına, sırf inadına, sırf duyar kasmak için o kapları kasıtlı olarak o kapıya koyuyor. sırf o kadınlar rahatsız oluyor diye kışkırtmak için koyuyor. yani olay spontane gelişmiyor, muhtemelen bu tartışmanın önceleri de var. yani muhtemelen bu hayvansever arkadaş defalarca uyarılmasına, belki de rica edilmesine rağmen kışkırtmak için bunu kasıtlı olarak yapıyor. sonra videoya çekiyor.

süper malzeme. bir yanda kedisever, diğer yanda başörtülü cahiller. tam da sözlük ve sosyal medyada duyar kasmalık.

şahsen ben olsam eğer söz konusu hanımefendiler rahatsız oluyorsa gider onların kapısına değil, 2 metre öteye koyarım. kokudan rahatsız oluyor olabilir. alerjisi olan olabilir ( ki benim var ) vs vs.

yazan: bir hayvansever. ama gösterişsever değil.
Konumun Konya olmasına hiç şaşırmadım.
inançlarının aşırılığından yapmışlardır.evet.
Neden sürekli aşağılanıyorlar anlamadığım kimselerdir. Herkes hayvanları sevmek zorunda diye bir kural var da biz mi bilmiyoruz nedir yani.
Tepki olarak tüm ülkeyi su kaplari ile donatalim. Ben yaptım. Golgeye koyun.
Arkadaki mavilide çıkarttırıcam seni diyor. Diyecek bir şey bulamıyorum.
Vicdanı olmayanın Allah'ı yoktur. Bunların örtüsü, din kültürü araplaşma çabasından öte gitmez. Kalbin mührü çok acı verir. Sahibine değil de diğerlerine acı verir.
Görüntü itibariyle müslüman gibi giyinmişler ama inandıklarını iddia ettikleri dinin peygamberi ordu ile sefere giderken yol Üstünde uyuyan köpeği fark edince ordunun geçeceği güzergahı sırf hayvan rahatsız olmasın belki ezilmesin diye değiştirirken bunlaaaar ( R.T.E vurgusu on) minnoş kedilere 1 damla suyu çok görüyorlar. Şu an onlara en yakası açılmaz sinkafli küfürleri ediyorum en başta da başrolde ki tipe ama buraya yazmayacağım .
konya'daki kedi düşmanı türbanlı bacılarımızdır.
Konunun Konya’da olmasına şaşırmayan arkadaşlar
Son günlerde Bodrum’da yaşanan hayvan istismarını
Görmek istemiyorlar gibi bir yaklaşımları var.
Vahşetin, kenti ülkesi olmaz. Umarım allahtan beter olsunlar.
Bası kapanmis dindar kıyafeti giymiş satanistleri izledigimiz vidyo .
Burada dikkat çekmesi gereken şey, yobazların gözünde hayvanseverliğin solcuların yaptığı bir şey olarak algılanması durumudur bence. Artık onların gözünde hayvanları sevmek, bir kap su vermek fetöcülük, ateistlik, chplilik vs. Gibi bir şey olabilir.
Konyanın insanlığa ne faydası olmuş ki hayvanlara olsun.
gerekeni yapmıştır. çok seviyorsan evinde besle.
Korkutulmasi, gerekirse siddet gormesi gereken orospu cocuklaridir.

Bu gibilerin bu dunyada yeri olmamali. Amk kanser hucreleri.
Dertleri hayvanlarla değil insansevmez şizofrenlerledir. Amk sosyal medyası yüzünden anlamadan dinlemeden linç etmek moda oldu.
bir zamanlar mağdur edilen türbancı bacılardır.

şimdi akp'den götü sağlama alınca sağa sola saldırıyorlar.
bunların üzerine benzin döküp yakıcaksın üstlerindeki perdeler yandıktan sonra da söndürceksin.

Ondan sonra bi daa yapmazlar.

Bu tiplerin başka bir dilden anlayacaklarını hiç sanmıyorum.
hani siz yaratılanı yaratandan dolayı seviyordunuz.
Burda kimseyi savunmuyorum banane ama sövüp sayanlara soruyorum, kaçınız sokağa bir kap su koydunuz?
bunlar dindar değil kindar kesimden.
bana öyle su fırlatacak varya kim olursa olsun kafasını tutarım arabanın arkasına toğn toğn vururum. al lan sana fenomenlik.