1. 1.
  ibretlik olay,

  --spoiler--

  Konya'da evli ve 1 çocuk annesi H.K.'yi (22) dağlık alana götürüp, tecavüz ettikten sonra darbettiği ileri sürülen R.S.Ç. (25), berberde tıraş olurken yakalandı.

  --spoiler--

  https://www.cnnturk.com/t...daga-kacirip-tecavuz-etti
  3 -6 ... op dr zeki bilgilisoy
 2. 2.
  yaşlar çok yakın olayın aslını kimse bilemez. muhtemelen bunlar arkadaştır konuşmalar farklı yerlere gitmiş bu çocuk da namussuzluk karaktersizlik yapmış... cezasını çeksin.
  4 -19 ... siradan sir adam
 3. 3.
  Muhtemelen memur olarak atanan bir Kemalist yapmıştır. Konya insanı yapmaz böyle bir şey.
  9 -36 ... ruskekosu
 4. 4.
  Çomarlığın başkentinde şaşırtmayan olay.
  18 -8 ... alkolik oldum
 5. 5.
  tecavüz suçtur, cezalandırılır.
  7 -2 ... monk of monkmountain
 6. 6.
  evli ve çocuklu olmak tecavüze engel olmadığından çok da şaşırılası olmayan bir olay. ama konya'da olması gerçekten biraz şaşırtıcı. genelde kıyı kesimlerinden duyardık bunları.
  5 -19 ... on birinci rezil yazar
 7. 7.
  konya da sıradan bir gün.
  16 -4 ... timur cengiz hulagu
 8. 8.
  Kadın neden başka bir erkeğin motosikletine binip gidiyor. işin içinde başka kokular var gibi. Şüphesiz balikesirli işin arkasını araştırır. Kadında suç var gibi. Rıza olabilir.
  7 -4 ... balikesirli
 9. 9.
  Sövmeden önce hepsini okumanızı istiyorum şimdiden . Kadın eşinden boşanmak üzere olan baba evine dönmüş 21,22 yaşında bir kadın 1 tane çocuğu var. Tecavüzcü şerefsiz 25 yaşında . Kadına gel motorsikletle gezdireyim seni diyor .kadın da kabul ediyor .araları iyi olmasa o motosiklet e binmez binemez.konyalı yım bende .sokakta kadının yüzüne bakınca tecavüzcü damgası yemekten beter bakış alıyorsun motorla gezdirmek ne ? Ve bir de dağa kadar götürüyor .olm konyada bir dağ var.orada şehrin bayaaa dışı .giderken hiç mi işkillenmemiş? Bana kalırsa olay daha çok şöyle gerçekleşti.kadın la adam konuşuyorlar dı .gezmeye gittiler ,kız klasik konyalı kızı gibi göster ama elletme gibi davrandı .yine de Oğlan şerefsiz,tam bir o.ç. Cezası da benzer şekilde verilir umarım .
  5 -2 ... designated survivor
 10. 10.
  oğlan bak traş da oluyormuş -mahkemeye giderken takım elbise giyer -beraat eder.
  12 -3 ... paganviodio