1. 1.
  konya'da, 28 yıllık eşi veysel sağdıç'ı (53) uyuduğu sırada başına keserle vurarak, öldüren, 3 çocuk annesi fadik sağdıç'ın (46) 'eşini kasten öldürme' suçundan yargılanmasına başlandı. eşinin, kıskançlık ve iftiraları ile kendisine eziyet ettiğini, olay günü de yine kıskançlık yüzünden tartıştıklarını belirten sağdıç, savunmasında, ''amacım öldürmek değildi. gözüm kararmış, nasıl yaptım bilmiyorum" dedi.

  kaynak:https://www.sozcu.com.tr/...n-gozum-kararmis-5593189/
  Edit:kadını linç etmeden önce kadının kızının anlattıkları okunmakta fayda var sanırım.

  duruşmaya tanık olarak katılan çiftin kızı salina acar da babasının kıskançlığı yüzünden annesinin evden dışarı çıkamadığını söyledi. acar, ”annem evden dışarı çıkmayan, bakkala, pazara bile komşularıyla giden bir kadın.
  buna rağmen babam, annemi takip eder, sürekli şüphelenirdi. zaman zaman bizi anneme karşı kışkırtır, anneme çok çirkin iftiralar atardı. babam, evimizin banyosuna bile gizli kamera koymuştu.
  annemi 1 ay boyunca izlemişti. şüpheli bir şey bulamayınca ‘kamerayı fark ettin. o yüzden bir şey yapmadın’ diyerek anneme eziyet etmeye devam etmişti. büyü kitaplarıyla uğraşırdı, biz de sürekli tedirgin olurduk. evden taşınacağımız zaman kömürlüğümüzde babamın 6 silahını ve el bombalarını bulup, polise teslim etmiştik” diye konuştu.
  2 -1 ... girabic peter
 2. 2.
  Öldüren kadın olunca durun hemen linç etmeyin hele detaylara bakalım savunacak yer buluruz belki denilen erkek cinayetidir. Kadın terörüdür.
  2 -4 ... st jimmy