1. 1.
  konyada camilerde vaktini geçiren insanlar. emekli olduktan sonra günlük mesaisini camilerde geçiren bir çok insan var. bazıları emekli olmayı bile beklemiyor. beş vaikt namazı camide kılan insanlar var buda gerçekten şasılacak bişey. sosyal faaliyet olarak mı yoksa ibadet olarak mı camilere mescitlere gittiklerini anlayamadığım insan topluluğudur.
  3 -3 ... semi
 2. 2.
  varlıklarından haberdar olduğum an beni dehşete düşüren insanlardır.

  emekli olmuşsun hobilerinle ilgilensene git golf kulubüne yazıl, dünya turuna katıl, maket gemi yap, briç oyna ne biliim yap lan bişeyler.
  git beş çayında dostlarınla ilgi alanına giren konularda muhabbet et, milleti çekiştir...
  sizin orada centilmenler kulubu falan da mı yok kardeşim? gitsene ya!
  6 -6 ... halit ayarcı
 3. 3.
  devlete uzun bir süre hizmet ettikten sonra emekli olmuş, ömrününün kalan kısmını ibadetle geçirmek isteyen insanlardır.
  3 ... pergamon
 4. 4.
  bu ülkenin her şehrinde karşılaşılabilecek normal insanlardır. Hatta dünyanın her ülkesinde, yeryüzünün her köşesinde karşılaşılırlar. Hıristiyanı kilisesine, yahudisi sinagoguna takılır, bahçede toprağı eşelerler, parkta bank üstü muhabbet yaparlar. şaşılacak bir şey yoktur, emekli olununca nasa nın uzay çalışmalarında yer almak şaşırtıcı olacaktır!
  1 ... antilopyawrusu
 5. 5.
  hiçbir yazardan farkı olmayan mümtaz insanlardır. 5 vakit namazını camide cemaatle kılan insandan bile rahatsız olunabileceğini kanıtlayan insanlardır. battı mı sana lan? kahvede okey oynayıp, posta gazetesi karıştırsaydı daha mı faydalı olacaktı bu memlekete? senden izin mi alacaktı camiye giderken? boş insanlarmış, ülke olarak bunları besliyormuşuz... bik bik bik. senden cami cemaati için para isteyen mi oldu? cumaya gittin de çık ulan paraları burada 5 vakit namaz kılanların ihtiyaclarını karşılamak için para topluyoruz diyen mi oldu?
  1 ... tu kaka bana
 6. 6.
  kendilerine boş insan diyenleri daha dünyada yokken ,anası babası dahil,çalışarak besleyen insanlardır.Bu tip asıl yobazlara işte o camilerde Allahtan akıl fikir izan idrak dileyen , kimseye zararı olmayan insanlardır.
  1 ... saturdaynight