bugün

Belki de karşısındakinin yanlış bir hareketine denk gelmiştir. Bu kadar basit.
mekana sizden daha yakışıklı bir erkeğin girdiğini görmüştür.
Daha fazla ilgi istiyordur. Sırf sen sor diye problem çıkarır küser. sorarsın söylemez. Sormazsın daha çok küser.
üzerine ceketinizi verin,kucaklaşın, cinin lambasıymış gibi ovalayın, hala soğuk davranıyorsa ne güzel işte kız ovalamanıza bir şey demiyor. şanslısınız.
en büyük ihtimalle birileri baskı uyguluyordur.
eğer yaptığınız bir şey karşısında size alınmışsa ve siz anlamamakta ısrar ettikçe sebebini size söylemiyorsa sizi önemsiyor olabilir. bir şekilde gelip size hatalı olduğunuzu hissettirecektir.

bir şey yapmadığınıza emin olduğunuz halde bunu yapıyorsa yine sizi düşünüyor olabilir. siz konuşmadıkça yine illa ki gelecektir.

herhangi bir durumda aniden soğuyup uzun bir süredir (o süre kendini bir yerden sonra belli eder) yakınlaşmadıysa sizinle ilgilenmiyordur. seven insan çok uzak duramaz zira.
Sen bi halt etmisindir o arada kızda rencide etmemek icin yüzüne pat diye soylememistirde soguk davranıp farkettirmek istemistir. Ama sen hala anlamıyosan git kumda oyna bosver karı kız isini.
Çok konuşmuşsundur. Asıl meseleye gelememişsindir.
kesin söylenen saçma bir şeye takılı kalmıştır.
Her ne bok istiyorsa, senin oralı olmamandan kaynaklı olabilir.
Giden gitti, Siktir et sana kız mı yok.
Ani ruh değişimleri. "Kızları anlamak mümkün değil"in bir tecellisi daha işte.
Muhatabının öküz olduğunu anlamıştır veya tersi ise kezböndür.
muhtemelen eski sevgilisini unutamamış ya da aklı başkasında olan kızdır. sadece kızlar için değil, eğer bir insan başkasını sevip sizinle konuşuyorsa ağır derecede dengesiz davranır.
Kafasindaki diğer adamla iletişimi talihsizlik üzere guclenmis seni bulmuştur.
hiç bir zaman sebebini anlayamadığım durumdur. yani ben her zamanki gibi davranırken bir anda neden soğur ki insan? bir çok nedeni olabilir tabi ama ben hiç bir nedeni bağdaştıramadığım için anlayamıyorum.
Bir yerlerde bir fotoğrafınızı görmüştür.
Belki morali bozuktur ailevi meselelerden falan. Benim bazen oyle oluyo ama hemen toparlaniyorum. Sevdigim kisiye odaklaniyorum ya da en yakin 2 kiz arkadasi size karsi fena halde doldurmustur;

-kizaam sen buna fazlasin
-aayyy bencede muhatap olmaaaa

Gibi muhabbetlere girmislerdir. Eger dayanabilirseniz akisina birakin zaten yazmazsa 2 3 gun bitirmeye calisiyodur kirmadan. Dayanamazsaniz yazin belki bi derdi vardir.